З’явилась нова інформація про умови партнерства Qualcomm та Huawei

22 ноября 14:26NK

Компанія Qualcomm отримала ліцензію, яка дозволяє поставляти чіпсети для смартфонів компанії Huawei. Багато фанатів китайського бренду були раді і вже приготувались до виходу наступного флагманського покоління Huawei P50 на флагманському чіпсет Qualcomm Snapdragon 875, або навіть окремої версії Huawei Mate 40, але виявилось, що все трохи інакше, адже у ліцензії є відчутні обмеження.

Згідно зі словами офіційних представників компанії Qualcomm, ця ліцензія буде стосуватися лише деяких продуктів Huawei, і на даний момент немає точної інформації про те, чи будуть у їхньому переліку смартфони. Також в рамках ліцензії регламентовано поставки лише 4G-чіпсетів, що в наш час означає, що Qualcomm не зможе поставляти чіпсети для флагманських, субфлагманських і навіть деяких середньобюджетних смартфонів Huawei, адже зараз вже майже всі вони мають підтримку роботи в мережах п’ятого покоління.

Слід враховувати те, що хоч 5G на даний момент є далеко не всюди, і у багатьох країнах його запуск ще навіть не планується, багато покупців вже не будуть купувати моделі без підтримки 5G, якщо вона буде у прямих конкурентів. Загалом можна зробити висновок, що така ліцензія не сильно допоможе мобільному підрозділу компанії Huawei. Слід також звернути увагу на те, що ліцензії на поставку продукції для Huawei з деякими обмеженням отримали Microsoft, Intel, AMD, Sony та деякі інші компанії.