Літаючі сади та плавучі теплиці, два футуристичні проєкти, які стають дедалі ближче

Деякі проекти, які можуть здатися в галузі наукової фантастики, такі як літаючі сади або плаваючі теплиці, ближче до реальності, ніж ми думаємо.

Проект Aeroponic 2100 від Mcheileh Studio в Нью-Йорку пропонує будувати аеропонні сади на дирижаблях, щоб вони літали над містами, житловими районами і навіть районами, віддаленими від міських центрів, роздаючи їжу.

Аеропонні та гідропонні культури, що розподіляються на вертикально встановлених платформах усередині самохідних аеростатів, будуть використовувати відфільтровану дощову воду, що збирається із зовнішньої рами літака, а також опріснену воду, зібрану з морів, повідомляє Studio.

Ці дирижаблі або літаючі сади допоможуть усунути необхідність перевезення продуктів харчування на великі відстані з використанням транспортних засобів, що генерують високі викиди вуглецю, та дозволять вивільнити землі, які нині використовуються для сільського господарства та які деградували через використання пестицидів, уточнила компанія.

За словами компанії, їхня робота не призведе до зараження, а також запропонує рішення для доставки їжі «з саду на стіл» у масовому масштабі. Літак буде харчуватися від сонячної та вітрової енергії та буде призначений для подорожей у будь-яку точку світу.

Тим часом дослідження N-ARK в Хамамацу (Японія) розробляє інноваційну архітектуру, орієнтовану на вирішення соціальних проблем, що виникають внаслідок впливу на навколишнє середовище, таких як підвищення рівня моря та засолення прибережних ґрунтів після повеней.

Архітектурна пропозиція дослідження для кліматичної кризи, що загрожує життю Землі, полягає у створенні інноваційного методу ведення сільського господарства з урахуванням морської води: плавучих садів.

N-ARK розробляє прототип «солостійкого» плавучого саду, який поєднуватиме вирощування тепличних культур з методом «солівництва», при якому морська вода використовується як пряме джерело поживних речовин для овочів.

У кожному саду проекту «Зелений океан» будуть дві окремі зелені зони, призначені для вирощування овочів: одна на рівні моря, а друга під водою.

"Цей проект дозволить вирощувати овочі, які використовують морську воду як джерело поживних речовин, покращувати підводне середовище за рахунок вирощування водоростей, що поглинають CO₂, що сприяє зростанню планктону, а також дозволить швидко доставляти свіжі овочі до ресторанів у прибережних районах, таких як Нью-Йорк",- заявив N-ARK.
John Dou