Facebook створює версію Instagram для дітей до 13 років

04 апреля 11:27NK

Актуальна політика Facebook та Instagram офіційно забороняє дітям до 13 років користуватися обома соцмережами. Втім, це не заважає дітям реєструватися в них, зазначаючи собі завищений вік

«Компанія Facebook визначила роботу з підлітками як пріоритет для Instagram, – зазначив віцепрезидент соцмережі Вішал Шах, – зокрема, через те, що останніми роками в Instagram почастішали випадки несанкціонованого наполегливого листування із підлітками (та зареєстрованими під виглядом підлітків дітьми) дорослих незнайомців, яке нерідко закінчується кібербулінгом, онлайн-грумінгом та іншими формами насильства».

Нагадаємо, що для попередження цього Instagram на минулому тижні офіційно посилив політику безпеки, заборонивши дорослим надсилати повідомлення особі молодше 18 років, якщо підліток не підписаний на цього дорослого.

Як виявилося, одночасно з цим у внутрішній комунікації компанії Facebook генеральний директор Instagram оголосив про старт пріоритетного проєкту: розробки дитячої версії Instagram, повідомляє видання BuzzFeed. Поки що відомо, що в дитячій версії дорослі зможуть повністю контролювати акаунт дитини.

Про аналогічну «дитячу» розробку й аналогічне «підліткове» обмеження для соцмережі Facebook компанія не повідомляє. З цього та інших спостережень журналісти роблять висновок, що соцмережа Facebook для її розробників остаточно вийшла з розряду продуктів для молоді.