Україна отримає 300 млн євро від ЄІБ

16 июля 20:17NK

Україна отримає від Європейського інвестиційного банку 300 мільйонів євро на енергоефективність громадських будівель. Парламент ратифікував угоду між Україною та ЄІБ, підписану у жовтні минулого року року у Брюсселі.

Як повідомляється на парламентському сайті, метою угоди є залучення фінансової допомоги Європейського інвестиційного банку на термомодернізацію близько 1 тисячі громадських обєктів: дитсадків, шкіл, медзакладів, будинків культури, соціальних та адміністративних будівель державної чи комунальної власності.

Як очікується, проект «Енергоефективність громадських будівель» в Україні дозволить запобігти 1,25 мільйона тонн викидів СО₂ і принесе користь для більш ніж 2,5 мільйонів громадян.

Нагадаємо, що з початку року 9,7 тисячам українських сімей надали «теплих кредитів» на 387 млн грн, у рамках програми з енергоефективності. Про це повідомили у пресцентрі Держенергоефективності.

Раніше повідомлялося, що фахівці Держенергоефективності зазначили, що завдяки заходам по енергоефективності українці можуть платити за комуналку на 20-50% менше.

John Dou