У Міненерго розповіли про зростання запасів вугілля на ТЕС

02 сентября 19:10RSS feed nk.org.ua

У Міністерстві енергетики інформують, що рівень запасів вугілля на складах теплових електростанцій станом на 1 вересня підвищився на 5,5 тисяч тонн.

У відомстві зазначають, що на ТЕС надійшло вугілля в обсязі 47,5 тисяч тонн, а використали 42 тисячі тонн.

Найбільш позитивна динаміка з накопичення вугілля на складах – на Бурштинській, Курахівській і Запорізькій ТЕС. Всі вони належать «ДТЕК Енерго».

У Міненерго повідомляють, що наразі сукупний обсяг запасів на складах ТЕС збільшився до 738,3 тисяч тонн.

Раніше повідомлялося, що в УЗ не виконують вимоги, що стосуються поставок вугілля. Зокрема, держпідприємство «Добропіллявугілля-видобуток» подає заявки на вагони, які не виконуються, хоча вугілля потрібне для роботи, при цьому на певні поставки є заявка від ТЕС «Центренерго». На цю мить видобуте вугілля тимчасово зберігається на аварійних складах шахт. Такі дані оприлюднили в Національній профспілці гірників України.

Також ми писали, що Україна активно купує російське вугілля. За шість місяців поточного року Україна збільшила імпорт енергетичного вугілля на 17% — до 10,1 млн тонн, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Водночас відчутно зросла частка ввезеного російського вугілля. Зокрема, вона зросла на 12,5% — до 6,7 млн тонн.

John Dou