Трактори Valtra виграють на міжнародних змаганнях

Премія Farm machine award, раніше відома як "Машина року", є однією з найбажаніших нагород у галузі сільськогосподарських технологій.

Valtra серії G переміг в категорії тракторів загального призначення. Друга модель-Valtra N, у свою чергу, отримала нагороду Red Dot Design Award 2022 у конкурсі red dot: у цій серії нагород приз присуджується за дизайн продукту. Остання нагорода Red Dot award присуджується слідом за величезними досягненнями Valtra в конкурсі red dot Design за останні десятиліття.

Новітня лінійка тракторів Valtra G як і раніше привертає до себе увагу. Ця неодноразово відзначена нагородами лінійка тракторів отримала ще одну нагороду у вигляді премії farm machine 2022. Члени журі присудили серії Valtra G звання найпереконливішого багатоцільового трактора. Серія Valtra G переконала журі в тому, що вона є справжнім майстром в роботі з фронтальними навантажувачами, завдяки вбудованому підрамнику фронтального навантажувача, електронному управлінню і склінню площею 5,7 м2, з якого відкривається чудовий огляд.

Журі також високо оцінило інтелектуальні функції трактора - Valtra smart Farming-це набір технологій, які працюють разом без проблем - Valtra guide, isobus, управління секціями, регулювання змінної швидкості і TaskDoc піднімають серію Valtra G на вершину свого класу.

Відразу після свого запуску в 2020 році Valtra G був удостоєний звання "Трактор року 2021", за яким послідували нагороди Red Dot Design Award і iF Design Awards в 2021 році.

Valtra також отримала нагороду Red Dot Award за Valtra N. П'яте покоління серії Valtra N було представлено в 2021 році.

John Dou