Ринок вантажівок у травні зріс на 129%

Українські компанії почали активно купувати нові вантажівки. Додають динаміки й держвні закупівлі. так, за данними AUTO-Consulting у травні дилери перевершили минулорічний показник на 129%, реалізувавши майже 400 нових вантажівок. Лідирує важка техніка, на яку прийшлося 56% усіх закупівель. У цьому сегменті стабільно вигуртувалися лідери з Європейської Сімки. Дуже жорстка конкурентна боротьба у травні розгорнулася між M-B, MAN та Scania - компанії фінішували з різницею у 1 вантажівку.

Активно зростає і закупівля комунальної техніки на заміну знищеної або пошкодженої. Цікавий тренд - це дуже потужне зростання використання європейських шасі під забудову спецтехнікою. Відтепер IVECO, Renault, Peugeot, Citroen, Ford, Volkswagen все частіше обирає бізнес під забудову потрібних машин.

Це дає потужний імпульс зростанню українських виробників спецобладнання. Вони прогресують. І це можна було побачити і на виставках, які проходили у кінці травня.

Загалом, за 5 місяців ринок вантажівок зріс на 82% і, схоже, що тільки набирає обертів. То ж, Україна відновлюється і потребує більше нової і сучасної техніки.

John Dou