Латвійський маркетплейс Joom відновлює доставку "Укрпоштою" в Україну

"Укрпошта" відновила доставку в Україну замовлень із латвійського маркетплейсу Joom.

Як повідомила пресслужба компанії у середу, тепер не лише українські підприємці можуть продавати свої товари на Joom, а й українські покупці можуть замовляти товари онлайн із доставкою від "Укрпошти".

За даними національного поштового оператора, з 25 квітня Joom надав доступ до всього асортименту товарів (включно із товарами від китайських продавців).

"Завдяки тому, що ЗСУ відбивають атаки ворога та звільняють нові території, а також завдяки тому, що "Укрпошта" здійснює доставку відправлень майже у всіх областях, наші міжнародні партнери отримують сигнали про те, що Україна щодня все більше повертається до нормального життя. До війни на Joom було зареєстровано майже 1 млн унікальних покупців з України. Тепер у них є можливість знову замовляти онлайн. А "Укрпошта" продовжить і надалі шукати спільно з міжнародними маркетплейсами способи підтримки українських продавців та покупців", - наведено слова директора департаменту міжнародних операцій Юлії Павленко.

З початку війни всі маркетплейси тимчасово призупинили доставку в Україну.

Joom – міжнародний маркетплейс, у якому широко представлені товари з усього світу, особливо з Китаю. Маркетплейс пропонує 20 млн товарів від 5 тис. продавців.

John Dou