Krone розробила систему автоматичного укладання тюків з GPS-контролем

Після збирання врожаю необхідно якнайшвидше зібрати тюки. Щоб значно спростити цю операцію та підвищити ефективність логістики, компанія Krone розробила для візка-підбирача тюків BaleCollect систему укладання з GPS-контролем. Це дозволяє розміщувати зібрані на візку тюки автоматично, під прямим кутом до напрямку руху та по лініях, що вільно програмуються.

Про повідомляє прес-служба Krone.

Нове рішення для Krone BaleCollect працює так: під час першого об’їзду території оператор зберігає до п’яти ліній A-B, всі тюки, зібрані до цього моменту, автоматично розміщуються на ці лінії в ході подальшої обробки.

Великою перевагою цієї технології є те, що тюки лежать на певних лініях під прямим кутом до напрямку руху, тому можуть бути завантажені дуже швидко та ефективно – без будь-яких маневрів. Ще одна вигода від застосування системи – значне зниження навантаження водія (раніше йому доводилося вручну запускати укладання тюків, щоб усі знаходилися на одній лінії).

Завдяки автоматичному розміщенню тюків на полі, керованому GPS, наступна логістика може бути значно ефективнішою. Зокрема, знижуються витрати, наприклад, за рахунок зменшення часу роботи навантажувача, скорочення витрат пального та робочого часу.

Важливим є і фактор безпеки, адже завдяки точно визначеним точкам розміщення тюків на полі, можна їхати набагато безпечніше, особливо на звивистих полях або розворотній смузі.

Крім того, технологія забезпечує скорочення кількості проходів техніки, що мінімізує ущільнення ґрунту. Це в подальшому позитивно впливає якість ґрунтообробітку та рівень урожайності культур.

John Dou