Компанія Scorpion Vision створила систему для обрізки кінчиків паростків

Однією з основних проблем для виробників свіжих продуктів за останні кілька років був дефіцит робочої сили, і це навряд чи зміниться найближчим часом — ймовірно, стане дорожчим і найважчим знайти робітників. Справа не лише у вартості та доступності робочої сили, а й як працівники: час і витрати на навчання збільшуються.

«Ми працюємо в промисловості свіжих продуктів вже близько шести років, — пояснює Пол Вілсон, генеральний директор Scorpion Vision. — Нас попросили розробити рішення для обрізки брюссельської капусти, що на перший погляд здається простим, але треба враховувати, що через різні терміни сезону, різні сорти та країни походження паростки можуть бути всіх форм, розмірів і квітів».
«Одна й та сама технологія може бути застосована до різних видів овочів, наприклад, до обрізки цибулі-порею. Після того, як цибуля-порей вимита, її пропускають під камеру, яка дуже точно визначає місцезнаходження пластини стебла, щоб направити водяне лезо, щоб зрізати з міліметровою точністю, видаляючи коріння та залишаючи стебло чистим та неушкодженим», — розповідає керівник.

Робототехніка стає все важливішим як при зборі, так і при переробці овочів, і розробляються нові технології, які допоможуть вирішити кадрові проблеми, з якими стикаються виробники та переробники.

Компанія Scorpion Vision розробляє рішення для автомобільної та аерокосмічної промисловості вже понад 25 років і нещодавно звернула свою увагу на галузь із переробки овочів.

Використовуючи 3D-бачення у поєднанні з AI Scorpion Vision, компанія створила систему для обрізки кінчиків паростків та видалення зовнішнього листя. Система розпізнає стебло незалежно від сорту та зрізає на фіксованій відстані від кінця, цю відстань можна регулювати.

Технологію також можна використовувати для видалення серцевини салату, бадилля та хвостика брюкви, моркви, а також для виявлення пошкодження кореневою мухою.

За словами Пола Вілсона, система діє як людське око, але набагато швидше і точніше. При цьому на виробничих лініях завжди будуть потрібні люди, щоб перевіряти, чи працює належним чином. На великій лінії з переробки цибулі-порею компанія змогла скоротити кількість робітників із 40 осіб до всього 6.

«Вартість завжди буде основним фактором при розгляді питання про впровадження нових систем, але багато виробників можуть бути змушені вкладати кошти через брак робочої сили. Ми розраховуємо, що люди побачать повернення інвестицій через 2-3 роки», - зауважив Пол Вілсон.
John Dou