Хто став новим головою правління "ПриватБанку"

31 мая 04:55NK

Наглядова рада "ПриватБанку" призначила нового голову правління компанії. Ним став австрійський фінансист Герхард Бьош.

Про це повідомила прес-служба "ПриватБанку".

Бьош зможе почати виконувати свої обов'язки після затвердження Національним банком України.

У компанії зазначили, що завершення конкурсного відбору нового голови правління вважають важливою частиною подальшого розвитку та успіху банку.

У "ПриватБанку" наголошують, що Бьош є досвідченим банкіром, який протягом 15 років працював на керівних провідних посадах у банківському секторі України й має ґрунтовне розуміння української та європейської банківських систем. Також у компанії зазначають, що він успішно керував великими проектами з трансформації банків, зокрема процесами приватизації.

Бьош замінить на цій посаді чеського банкіра Петра Крумханзла, який був головою правління банку з січня 2018 по січень 2021 року.

Герхард Бьош: що про нього відомо Герхард Бьош народився в 1957 році. Освіту здобував у Віденському університеті — там отримав ступінь магістра соціально-економічних наук. Є банкіром і фінансистом.

Упродовж кар'єри працював з корпоративними клієнтами та страховими компаніями, займався реструктуризацією комерційного банкінгу та розробками, які орієнтовані на прибуток бізнес-стратегій. З 1986 по 1993 рік займався економічними дослідженнями у сфері процентних ставок і валютних прогнозів. Після цього працював із казначейством та очолював управління комерційного банкінгу.

У 2004-2006 роках був головою департаменту світового казначейства та ринків у "Райффайзен Центральбанк". Після цього став заступником голови правління, а з листопада 2010 року — першим заступником голови правління "Райффайзен Банк Аваль". За даними ЗМІ, 30 квітня 2021 року Бьош покинув свою посаду в "Райффайзен Банку".