Кабмін прискорив процедури підготовки осіб для отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів прискорив процедури підготовки осіб для отримання посвідчення водія, а також оптимізував процедури видачі посвідчення водія транспортного засобу в період дії воєнного стану і протягом трьох місяців із дня його припинення або скасування.

Як повідомив у телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, передбачено можливість проведення навчання з теоретичної підготовки за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв'язку, зокрема інтернету.

Також передбачено можливість: складання практичного іспиту в будь-якому територіальному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ незалежно від місця складання теоретичного іспиту; здійснення видачі особі посвідчення водія в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС незалежно від місця складання теоретичного або практичного іспитів.

Крім того, передбачено поділ навчання в автошколі (навчальному закладі) на два окремі етапи: з теоретичної підготовки, за результатами якої заклад видаватиме Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки, яке буде дійсне протягом року; з практичного керування, за результатами якого заклад видаватиме Свідоцтво про закінчення практичної підготовки, яке буде дійсне протягом двох років.

Зазначається, що допуск до навчання з практичного керування буде можливий лише після успішного складання теоретичного іспиту в територіальному сервісному центрі МВС.

John Dou