Євросем представив новий високоврожайний гібрид соняшнику

Компанія «Євросем» представила новий високоврожайний гібрид соняшнику Грут для технології Clearfield.

«Найурожайніший серед ІМІ-гібридів в лінійці Євросем з потенціалом 57 ц/га. Технологія Clearfield забезпечує захист від вовчку соняшникового та дозволяє контролювати повний спектр бур'янів. Цей гібрид точно стане фаворитом в південних та південно-східних регіонах», — йдеться в повідомленні.

Насіння соняшника Грут — гібрид Євросем, що вирощується за технологією «Чисте поле”»(Clearfield). Високопродуктивна культура сербського оригінатора НС Семе (Сербія).

Гібрид соняшника Грут має толерантність до 5 рас вовчка. Насіння соняшника має потенціал врожайності 57 ц/га. Олійність насіння Грут 49-51%. Вегетаційний період культури становить 110-115 днів. Гібрид стійкий до холоду, посухи та висипання насіння з кошика .

Насіння Грут випускаються в трьох видах технологічної передпосівної обробки: Основа, Оптимум і Преміум. Преміальна обробка посівного соняшника Грут значно підвищує підсумкову врожайність, так як дозволяє потенціалу культури розкритися повністю. Обробка Преміум Євросем включає три фунгіцидних протруйника (флудиоксоніл, металаксил-м, тирам), стимулятор росту на основі фітогормону і мікродобриво Євростім Преміум).

Переваги гібрида Грут

  • Найбільший потенціал врожайності серед ІМІ-гібридів
  • Посухостійкий
  • Стійкий до всіх рас несправжньої борошнистої роси

John Dou