Дрони допоможуть бразильським виробникам у боротьбі з з хворобою цитрусових

Недавні дослідження показують, що використання безпілотника для хімічної боротьби з модриною, яка поширює HLB, доповнює зусилля Бразилії по боротьбі з хворобою цитрусових. Дослідження було проведено Fundecitrus у партнерстві зі стартапом Anáhata Serviços Agronômicos.

Дослідник Fundecitrus Марсело Міранда, відповідальний за дослідження, сказав, що безпілотник поєднує в собі науку і технології для контролю HLB. "Використання дрона є ще одним варіантом управління псилідами", - сказала Міранда. "Цей інструмент може доповнювати наземне обприскування тракторами і в деяких випадках замінювати літаки, надаючи нові можливості для вирощування цитрусових".
"В цілому ми помітили, що додатки були ефективними в боротьбі з дорослими комахами зі смертністю вище 80%, в основному в зовнішній частині крони цитрусових дерев", - сказала Міранда.

Дрони ідеально підходять для доповнення наземних додатків і для екстрених додатків, які необхідно виконувати швидко. Наприклад, дрон корисний у випадку пікових популяцій комах. Це також корисно, коли експлуатаційні труднощі впливають на здатність виробника контролювати листоблішки за допомогою звичайних (наземних) обприскувачів.

Дрон також може замінити використання літаків, що використовуються для розпилення на малих і середніх об'єктах. Крім того, дрон-це чиста технологія. Він працює від батареї, не спалює викопне паливо і знижує ризик зараження робітників, що беруть участь в процесі розпилення.

У дослідженні оцінювалася боротьба з листоблішками в садах різного віку.

Технологія вже перевірена, і виробник, який хоче її використовувати, може знайти спеціалізовану компанію для придбання дрона або оренди послуги.

John Dou