ДБР перевірить приватизацію «Черкасиобленерго»

28 сентября 18:21RSS feed nk.org.ua

Посадовців Фонду державного майна перевірять за фактом незаконної приватизації об’єкта критичної інфраструктури, повідомляє Державне бюро розслідувань.

У відомстві розповіли, що пакет акцій одного з держпідприємств планують продати на аукціоні істотно дешевше, ніж його ринкова вартість – близько 6-ти млрд грн. Встановлено, що відповідна приватизація позбавила б державу щорічних надходжень у щонайменше 180 мільйонів гривень

«Чиновники ФДМ, незважаючи на застереження від правоохоронних і державних органів влади, продовжували підготовку до приватизації стратегічного підприємства», – наголошують у ДБР.

Під час обшуків, ДБР вилучили документи, що підтверджують протиправну діяльність представників Фонду державного майна, повідомляють у відомстві. Триває досудове розслідування.

У ДБР не вказують, про який об’єкт йдеться. Відомо, що він знаходиться на Черкащині. Йдеться ПАТ «Черкасиобленерго».

Раніше повідомлялося, що «Харківобленерго» знайшли масштабну схему крадіжки електрики.

Нагадаємо, припинити приватизацію низки обленерго – планують урядовці. Зокрема, хочуть виключити з переліку об`єктів великої приватизації «Запоріжжяобленерго», «Харківобленерго», «Тернопільобленерго», «Хмельницькобленерго», та «Миколаївобленерго».

John Dou