Віктор Таран: "Ділюсь новим темником: Не "шмигалісти" завалили економіку, а цьому сприяла несприятлива економічна ситуація "

20 апреля 15:59uainfo.org

"Ділюсь новим темником від Слуг Народу. Як думаєте, яке нове виправдання придумали ДепуСлуги, щоб пояснити той лютий треш який відбувається з економікою країни? Так от виявляється головна причина - минулий рік був найважчим для економіки країни за всі роки незалежності!", - про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише політолог Віктор Таран, інформує UAINFO.org.

"Тому не шмигалісти завалили економіку, а цьому сприяла несприятлива економічна ситуація. і таке майже дослівне пояснення чую третій ефір підряд. Уявіть цинізм нового темника - 2020 найважчий рік економіки.

Не 1992-1993 коли вся економіка була в руїнах. Не 1998-1999 чи 2008-2009 коли нас накривали світові кризи. Не 2014, коли в країні точилась війна, ми втратили 20% промисловості і частину територій. А - 2020... і причина кризи - зовнішні фактори, а не коли неуки та неумьохи дорвались до влади на чолі зі Шмигалем, який завалив економіку, і Степановим на чиїх руках смерті від коронавірусу. Противно", - констатував політолог.