Вже на розженешься! Фіксаця перевищення швидкості повертається

«У нас знову постає питання безпеки на дорогах. На жаль, ДТП не перестали мати місце, тому безперечно повертається і фіксація перевищення швидкості», - зазначив він.

В умовах воєнного стану в Україні вирішили повернути фіксацію перевищення швидкості на дорогах. Відповідно, відновиться і система штрафів за таке порушення правил дорожнього руху.Водночас кількість правопорушень, які зможе зняти камера, планують розширити. Про це в ефірі телемарафону 10 травня заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський. Очільник МВС не уточнив, чи відновлять роботу камери на дорогах усіх регіонів України, де вони є, зокрема у тих, де тривають бойові дії. Але наголосив, що це необхідно, адже перевищення швидкості - одна з найчастіших причин ДТП, які трапляються у країні та спричиняють загибель і травмування багатьох людей.За його словами, в міністерстві також працюють над розширенням списку правопорушень, які фіксуватимуться камерами на дорогах.Йдеться про проїзд смугою громадського транспорту, а також на червоний сигнал світлофора. Проте, уточнив Монастирський, це поки лише в перспективі. Окремо Монастирський додав, що на дороги не лише Києва, а й інших міст також виїдуть поліцейські «фантоми».

«Нині ж повертаємо тільки фіксацію перевищення швидкості. Тому прохання до всіх - дотримуватися швидкісного режиму, який передбачений на визначених ділянках. Власникам авто надходитимуть штрафи за відповідне правопорушення», - зазначив глава МВС.

John Dou