Стало відоме місто і дата анонса GTA 6

02 августа 16:14nk.org.uaАвто

У Мережі з’явилися непідтверджені, але дуже цікаві чутки про всіма очікуваної шостої частини Grand Theft Auto, які пролили світло на прийдешні GTA 6 і оновлення GTA Online.

Розробники не так давно розповіли, що Online-варіант гри незабаром обзаведеться новими пограбуваннями та локаціями. Проте, офіційного підтвердження розробки нової частини GTA поки не було, але є безліч даних і відомостей, що підтверджують факт розробки.

На даний момент взагалі немає офіційної інформації про те, яке майбутнє чекає GTA Online і шосту частину даної серії, але є неофіційна інформація, надана надійним інсайдером. Він розповів, що в наступному великому оновленні GTA Online додадуть “елітний прокурорський бізнес”, через що в грі з’явиться будівля Mile High Club. Швидше за все, після цього варто чекати “фінального” оновлення в кінці поточного року, внаслідок якого гра також обзаведеться новим пограбуванням. Це оновлення повинно перенести гравців в абсолютно нове місто Ліберті-Сіті, причому варто чекати повернення Ніко Белліка, озвученого Майклом Холлокаком. Також є інформація про те, що у пограбування буде прив’язка до золотого запасу міста.

Інсайдер розкрив деякі подробиці про шосту частину культової серії: так, він стверджує, що в якості міста тут буде Vice City, натхненний Майамі. Очікується, що події розгортатимуться в минулому, але поки невідомо, в якій саме проміжок часу. Розробники додадуть динамічну систему погоди, яка буде впливати на геймплей. За словами інсайдера, гру повинні анонсувати для консолей нового покоління вже в наступному році.