Нарешті! Ferrari представила свій перший кроссовер Purosangue

Ferrari дуже довго вважала, що поняття SUV (Sport Utility Vehicle) і Ferrari несумісні. Але від усталеного терміну «кросовер» вже нікуди не подінешся. Purosangue — це ще й перший заводський Ferrari із чотирма бічними дверима (раніше такі машини виготовляли лише на боці). А в гамі кросовер фактично замінив тридверку GTC4Lusso, яка теж мала чотири повноцінні місця в салоні.

Название Purosangue переводится с итальянского как «чистокровный» и было утверждено для проекта F175 еще четыре года назад. Годный троллинг, однако надо отдать должное руководителям проекта: они не пошли на поводу у моды, эконорм или китайских таможенных барьеров. Поэтому под капотом — канонический для автомобилей Ferrari атмосферный мотор V12! Разработчики рассматривали разные силовые установки, включая гибридные — и они действительно появятся позже. Но титульной стала чистокровная 12-цилиндровая версия.

Сам двигун F140 - той же, що у суперкара Ferrari 812 Superfast. Атмосферник об'ємом 6,5 л має безпосереднє упорскування палива та систему змащення з сухим картером. Віддача не рекордна - 725 л.с. та 716 Нм, хоча на інших моделях Ferrari цей агрегат видає до 840 сил. Однак серед суперкросоверів Purosangue взяв першість: потужніших моделей на ринку ще не було.

Повнокероване шасі таке ж, як у купе Ferrari 812 Competizione, а також Purosangue став першою моделлю з активною підвіскою під назвою FAST (Ferrari Active Suspension Technology). Вона розроблена спільно з компанією Multimatic: електроннокеровані амортизатори допомагають боротися з кренами, щоб за керованістю кросовер опинився на одному рівні з традиційними суперкарами Ferrari.

за розмірами Purosangue помітно поступається кросоверу Lamborghini Urus: довжина - 4973 мм (мінус 140 мм), ширина - 2028 мм (плюс 11 мм), висота - 1589 мм (мінус 49 мм). Зате колісна база у Ferrari довша: 3018 мм проти 3002 мм. Спереду встановлені 22-дюймові колеса, ззаду діаметром 23 дюйми. Двері позбавлені віконних рамок, а задні стулки відчиняються проти ходу і штатно мають електропривод для зручності відкривання та закривання. Ferrari Purosangue получился тяжелым: даже сухая масса достигает 2033 кг! А снаряженная — 2173 кг, ведь в один только бензобак рассчитан на 100 литров. Так что кроссовер Ferrari с мотором V12 оказался сопоставим с Урусом, который оснащен битурбовосьмеркой: его базовая версия в снаряженном состоянии тянет на 2197 кг. Динамика? По максимальной скорости (312 км/ч) новичок претендует на рекорд в классе: позади остался и Aston Martin DBX707 (310 км/ч), и Lamborghini Urus Performante (306 км/ч). А вот заявленное время разгона до 100 км/ч — те же 3,3 с, что у этой парочки и у модели Porsche Cayenne Turbo GT. Зато до 200 км/ч «Чистокровный» разгоняется за 10,6 с, опережая тот же Lambo почти на секунду.

У продажу Ferrari Purosangue з'явиться навесні наступного року і коштуватиме приблизно 390 тисяч євро.

За інф. Авто-Ревю Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.

John Dou