Британська компанія Weaving Machinery створила нову компактну навісну сівалку

Британська компанія-виробник сільськогосподарської техніки Weaving Machinery представила нову навісну сівалку GD з великою кількістю нових функцій для малих фермерських господарств та операторів, які віддають перевагу навісним, компактним машинам.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Так, нова сівалка має велику трубчасту раму сошника, розроблену для довгої роботи сезон за сезоном, а також двосекційний складний механізм, який полегшує калібрування та спорожнення бункера.

Оновлений пластиковий бункер об’ємом 2000 л із міцними сталевими кришками оснащено бічними дверцятами, що забезпечує легкий доступ для обслуговування та чищення.

Великі задні відкидні підніжки та двоступенева платформа дають операторам достатньо місця під час заповнення бункера, а також оснащені дорожнім освітленням, робочим освітленням і проблисковим маячком.

Сошник GD Coulter забезпечує постійний тиск і простіше налаштування завдяки використанню унікальної газової пружини, зберігаючи при цьому ідеальне міжряддя 166 мм. Розподіл насіння здійснюється за допомогою елементів керування RDS Artemis Lite з електричним дозуванням, а 6-дюймовий гідравлічний вентилятор подає насіння до сошників. Навісна сівалка GD доступна з робочою шириною 3 та 4 метри.

John Dou