Кількість жертв буде зростати: міністр охорони здоров'я зробив невтішний прогноз.

25 марта 23:54 UAINFO

Міністр охорони України Ілля Ємець заявив, що наразі в країні фіксуються вогнища спалаху епідемії коронавірусної інфекції, яка стрімко поширюється. За його словами, ці цифри будуть збільшуватись й «кількість жертв буде зростати».

Відповідне звернення міністра поширила прес-служба МОЗу.

"З досвіду китайських лікарів можна виділити три основні стовпи подолання інфекції та її наслідків. Перший – це профілактика, тобто не впустити вірус у країну. Європа і Україна не змогли цього зробити. Другий – це локалізація катастрофи. Це вдалося зробити Китаю. Зараз ми ще спроможні жорсткими заходами локалізувати поширення інфекції, чого не вдається в Європі. Третій стовп боротьби – це госпітальний, або етап лікування", – сказав він.

При цьому міністр констатував, що медична система України до цього не готова.

"Спеціалісти контролю за епідемією, разом з представниками поліції, прикордонниками, мобільними бригадами швидкої допомоги та іншими службами ще можуть зупинити тотальне поширення інфекції. На третьому етапі я відновлюю клінічну вертикаль спеціалістів інтенсивної терапії та реанімації. Ці фахівці в існуючих, дуже важких умовах, можуть зменшити смертність від ускладнень цієї хвороби. Багато років поспіль українську медицину руйнували і зруйнували майже вщент", – зазначив Ємець.

 

Він наполягає на створенні в Міністерстві охорони здоров'я України єдиного оперативного штабу протидії коронавірусу, в поєднанні з іншими службами.

"Ми ще можемо знизити кількість жертв. Якщо будемо діяти рішуче. Незважаючи на те, що наша країна вже вступила в посилену стадію боротьби з коронавірусом, дехто навмисно створює перепони у роботі міністерства. Переслідуючи свої особисті мотиви, вони ставлять під загрозу життя та здоров’я тисяч українців. З усією відповідальністю заявляю: якщо нам і далі будуть заважати працювати, кількість жертв може бути катастрофічною", – додав міністр.Читать далее
Комаровский рассказал, как антибиотики влияют на COVID-19

Доктор Комаровский рассказал о приеме антибиотиков для профилактики коронавируса. Он развенчал домыслы о такой "профилактике" и аргументировал, почему она не сработает. Комаровский в своем видео еще раз напомнил, что антибиотики не убивают вирусы и на ни

09:46 Gazeta.ua
Что будем есть? Кому нужна продажа украинской земли в разгар эпидемии

Власти используют ситуацию, чтобы лишить украинцев их последнего реального достояния

09:44 Народный корреспондент
НАБУ припинило розслідування про корупцію «слуг народу»

Національне антикорупційне бюро України закрило кримінальну справу про можливе хабарництво 11 народних депутатів від «Слуги народу».

09:37 Народный корреспондент