У Голосіївському районі Києва розпочався демонтаж незаконної надбудови на пам’ятці архітектури.

25 февраля 14:36 UAINFO

У Києві на вулиці Саксаганського, 43-Б столичні служби почали демонтувати незаконну надбудову на пам’ятці архітектури.

Про це у пресслужбі КМДА.

Радник Київського міського голови Максим Бахматов поінформував, що власниця квартири у будинку на вулиці Саксаганського, 43-Б незаконно почала будувати ще один поверх над своїм помешканням.

"Департамент міського благоустрою та керівництво Голосіївського району оперативно виявили протизаконні дії та швидко відреагували", – зазначив Бахматов.


За його словами, 24 лютого керуюча компанія Голосіївського району демонтувала перегородку на горищі будинку для технічного висновку будлабораторії, але вночі власник знову звів її.

У КМДА кажуть, що конструкція надбудови складна. Тому її спершу обстежать спеціалісти будлабораторії, які нададуть рекомендації, як краще здійснити повний демонтаж. Одночасно готують матеріали для подання в прокуратуру та поліцію.

Будинок було збудовано у 1890-х роках, а в 1930-х надбудували ще один поверх, на якому розташовано квартиру №17. Її власниця Ольга Сировацька повідомляла Департамент архітектурно-будівельного контролю про "реконструкцію квартири в межах геометричних розмірів та без зміни зовнішньої конфігурації". Дозволів на спорудження додаткового поверху та ремонту покрівлі у КМДА не видавали.

Застройщики продают людям воздух. Пора менять правила рынка недвижимости – мнение

Її сусіди скаржаться, що у будинку вже пішли тріщини. Також нарікають, що власниця знесла оригінальні дерев’яні перекриття та змінила розведення гарячої води на горищі.

До відома, будівля 1896-1897 років із надбудовою, зробленою у 1930 році, є пам’яткою архітектури місцевого значення. 


Читать далее
Правоохранители настояли на обсервации пассажиров-бунтовщиков из Катара

Все пассажиры, которые прибыли в аэропорт "Борисполь" самолетами из Катара, согласились на двухнедельный обсервацию. Об этом в комментарии "УП" сообщил пресс-секретарь Государственной пограничной службы Андрей Демченко. Пассажиры согласились на обсервац

15:04 Gazeta.ua
Арахамія: наразі не розглядається питання введення надзвичайного стану

Наразі в Україні не розглядається питання введення надзвичайного стану, так як це дуже руйнівно може вразити економіку. Про це заявив журналістам під Радою голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

15:03 Народный корреспондент
Месси заявил, что игроки "Барселоны" согласились на серьезное снижение зарплаты

Игроки "Барселоны" пошли на существенное уменьшение зарплат во время пандемии коронавируса в мире. Лионель Месси в своем Instagram заявил от имени футболистов каталонской команды заявил, что игроки пошли на снижение зарплат на время кризиса из-за пандеми

15:02 Gazeta.ua