Рада ЄС оновила свій список терористів і терористичних організацій

14 января 17:38 UAINFO

Особи, групи та утворення у списку підлягають замороженню в ЄС їхній коштів та інших фінансових активів. Також операторам ЄС забороняється надавати їм кошти та економічні ресурси.

Рада спочатку створила цей перелік на виконання Резолюції 1373/2001 РБ ООН, ухваленої після терактів 11 вересня 2001 року.

Вона регулярно переглядає цей перелік, принаймні кожні півроку, ґрунтуючись на регулярному обміну інформацією між державами-членами про будь-які нові факти та події, що стосуються списків.

Цей режим санкцій є окремим від режиму, який виконує резолюції Ради Безпеки ООН 1267 (2011), 1989 (2011) та 2253 (2015), і спрямований проти Аль-Каїди та ІДІЛ.


ЄС також має власний режим санкцій, який дозволяє йому самостійно застосовувати санкції щодо ІДІЛ та Аль-Каїди, а також осіб та організацій, які їх пов’язують або підтримують. 

Читать далее
Украина обогнала Россию среди технологически развитых стран

Украина заняла 44-е место из 67-ми в рейтинге самых технологически развитых стран, на две позиции опередив Россию. Рейтинг составило издание Global Finance, пишет "Голос Америки". Украина обогнала Россию на два пункта, несмотря на то, что ее экономика в

08:34 Gazeta.ua
В мокром купальнике на соблазнительном теле – Каменских поражает прелестями

Певица Настя Каменских поделилась с подписчиками новым снимком в соцсети. На этот раз в мокром купальнике на побережье. Подписала снимок: "Спокойствие, умиротворение и уединение". Подписчики мгновенно бросились комментировать фигуру звезды. Большинств

08:32 Gazeta.ua
The Federalist: США должны улучшить отношения с Россией

Возможно, в Вашингтоне относятся к Владимиру Путину как к изгою, однако это не означает, что американо-российские отношения должны постоянно находится в состоянии взаимной подозрительности. Поскольку Россия имеет в своем арсенале более 6 тысяч ядерных бое

08:32 Народный корреспондент