Пологи, біопсія та лікування інсульту: українцям пообіцяли півсотні безкоштовних медпроцедур у 2020 році

14 января 12:30 UAINFO

Ілюстративна світлина

Цього року 50 медичних та діагностичних процедур у межах програм медгарантій будуть для українців безоплатними.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"На цей рік закладено у бюджеті 72 мільярди на виконання програми медичних гарантій. Цю програму уряд затвердив ще у листопаді. Медгарантія – перед нами це називали "гроші ідуть за пацієнтом", – зазначив Михайло Радуцький.

За його словами, з 2 квітня 50 медичних та діагностичних процедур (зокрема, ультразвукове дослідження, рентген-дослідження, біопсія, оперативне лікування інсульту, пологи та ін.) у межах програм медгарантій будуть для українців безкоштовними.

Михайло Радуцький додав, що повний перелік цих безоплатних послуг можна переглянути на сайті (НСЗУ). Водночас, йдеться про заклади, які підписали угоду із НСЗУ.

Також він зазначив, що фінансування програми "Доступні ліки" цього року в Україні збільшили на 3,2 млрд грн.


"Держава сплачує їхню вартість (ліків – Ред.), і людина за електронним рецептом безоплатно їх отримує", – розповів Радуцький.

Нардеп резюмував, що детальніше із програмою та переліком ліків можна ознайомитися на сайті .


Читать далее
Украина обогнала Россию среди технологически развитых стран

Украина заняла 44-е место из 67-ми в рейтинге самых технологически развитых стран, на две позиции опередив Россию. Рейтинг составило издание Global Finance, пишет "Голос Америки". Украина обогнала Россию на два пункта, несмотря на то, что ее экономика в

08:34 Gazeta.ua
В мокром купальнике на соблазнительном теле – Каменских поражает прелестями

Певица Настя Каменских поделилась с подписчиками новым снимком в соцсети. На этот раз в мокром купальнике на побережье. Подписала снимок: "Спокойствие, умиротворение и уединение". Подписчики мгновенно бросились комментировать фигуру звезды. Большинств

08:32 Gazeta.ua
The Federalist: США должны улучшить отношения с Россией

Возможно, в Вашингтоне относятся к Владимиру Путину как к изгою, однако это не означает, что американо-российские отношения должны постоянно находится в состоянии взаимной подозрительности. Поскольку Россия имеет в своем арсенале более 6 тысяч ядерных бое

08:32 Народный корреспондент