Василь Шкляр озвучив фільм "Чорний ворон", знятий за його романом

8 ноября 18:56 UAINFO

Прем'єра історичної драми "Чорний ворон" за мотивами роману Василя Шкляра відбудеться 5 грудня. Сам письменник не обмежився роботою над сценарієм фільму.

Шкляр регулярно приїздив на майданчик, переглядав щойно відзнятий матеріал разом з режисером Тарасом Ткаченком.

Більш того, стало відомо, що голос автора можна буде почути у стрічці – Василь Шкляр озвучить історичні коментарі у фільмі та стане для них закадровим поводирем в минуле української історії.


Письменник вже переглянув фільм на великому екрані: "Автор ніколи не може бути сповна задоволений екранізацією, бо екранне втілення не варто ототожнювати з літературним твором. Та я від самого початку знав цю істину, тому не дивився упереджено. Але я задоволений: сподобались вдало підібрані актори та їх гра. І я впевнений, що картина не залишить байдужим жодного глядача".

"Чорний ворон" відтворює одну зі сторінок української історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. Події у стрічці розкажуть про історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки.


Головну роль у картині виконає молодий український актор Тарас Цимбалюк, відомий за роботою у серіалах "Центральна лікарня" та "Село на мільйон". Окрім нього, ролі у стрічці виконають популярні українські актори Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська та інші.


Читать далее
Пластиковые пакеты в Украине могут запретить уже через 2 года

В Украине пластиковые пакеты могут запретить с 1 января 2022 года. Речь идет о запрете их производства и реализации.

Вчера, 22:53 Народный корреспондент
Веселые фотки детей, не дающих покоя родителям

Покой им только снится.

Вчера, 22:51 Народный корреспондент
Бейонсе продемонстрировала пышные формы в "голом" платье

Американская певица 38-летняя Бейонсе порадовала поклонников ярким образом во время вечеринки фонда, который основал ее муж, рэпер Jay-Z. Фотографиями наряда она поделилась в Instagram. На изысканном вечере знаменитость появилась в длинном платье, усыпан

Вчера, 22:45 Gazeta.ua