Харків – невід'ємна частина України: Кернес закликав нового голову ОДА "зняти корону" і подумати про корисне

7 ноября 2019 17:58 UAINFO

Мер Харкова Геннадій Кернес закликав новопризначеного главу області Олексія Кучера "зняти з голови корону".

Про це він на своїй сторінці у Facebook, коментуючи нараду, на якій президент Володимир Зеленський представив нового губернатора.

Невдоволення Кернеса було викликано, зокрема, висловлюванням Кучера про те, що Харків нібито є "окремою державою".

"Щодо нового губернатора. Мені було дивно чути його слова, що "Харків – це окрема держава". Хочу нагадати новопредставленному главі області – Харків є невід'ємною частиною України. З огляду на це, пропоную новоспеченому губернатору встати перед дзеркалом, зняти з голови корону володаря "окремої держави", яка не відбулася і подумати про те, що корисного він може зробити на посаді глави облдержадміністрації для регіону", – написав мер.


Також Кернеса здивувало, що на представленні нового очільника Харківської ОДА не покликали депутатів облради, глав районних адміністрацій, районних адміністрацій Харкова та власне, його, мера Харкова. 

"На цьому представленні в залі не було мера Харкова, не було глав державних районних адміністрацій і районних адміністрацій Харкова, були відсутні ректори навчальних закладів, незважаючи на те, що наше місто – студентська столиця країни. Не було там і депутатів обласної ради, з якими голові області належить працювати. Зате зал, розрахований на 250 місць, був забитий людьми, які люблять і вміють присмоктатися до будь-якої влади. Людьми, які до першого візиту Президента до Харкова, і продовжують рубати його до цього дня. Такий склад присутніх недивний, оскільки організацією цієї наради займалася колишня губернатор області. Я не напрошуюся на зустрічі з Президентом, але вважаю, що такий склад наради і представлення нового губернатора не вписується в логіку, яку проповідує Президент з точки зору децентралізації і значення Харкова, як другого міста України", – додав Кернес. 

 


Нагадаємо, 6 листопада під час наради з проблемних питань держконцерну "Укроборонпром" у Харкові президент нового голову ОДА.

Читать далее
5 продуктов, полезных для зубов

Специалисты назвали 5 продуктов, которые положительно сказываются на здоровье зубов. На первом месте рейтинга оказался сыр, содержащий белок и кальций.

16:41 Народный корреспондент
Майк Тайсон рассказал, как его "домашний" тигр откусил женщине руку

Один из самых известных во всем мире боксеров Майк Тайсон рассказал давнюю историю, как один из его тигров откусил женщине руку. Она решилась поиграть с "одомашненной" дикой кошкой бывшего спортсмена. В разговоре с репером "Толстым Джо" американского бок

16:39 Gazeta.ua
Украинцам рассказали, как оформить субсидию онлайн

В виду того, что в Украине введены строгие ограничительные меры по сдерживанию распространения коронавирусной инфекции среди населения, все местные органы социального страхования закрыты на карантин. При этом продолжают работать онлайн-сервисы, с помощью

16:22 Народный корреспондент