Київ увійшов до ТОП-50 найбільш відвідуваних столиць світу

8 сентября 06:50 UAINFO

Київ зайняв 39-е місце в рейтингу найбільш відвідуваних столиць світу за версією міжнародного туристичного метапошуку momondo.ua. У європейському списку Київ на 22-му місці.

Найпопулярнішими столицями світу стали Лондон, Париж, Амстердам, Рим і Берлін.

Читайте також: 

У той же час Київ став найбільш доступною столицею в Європі за середньою вартістю проживання в готелі. Ніч в київському готелі в середньому коштує 1621 грн.

За доступності готелів вищої категорії Київ опинився на 63 місці. Провести ніч в київському п’ятизірковому готелі можна в середньому за 4318 гривень.

Найдорожчими містами стали Монако, Нассау, Браззавіль, Бриджтаун і Вікторія. Ніч в цих місцях коштує від 11,5 тисячі до 27,7 тисячі гривень.


Читать далее
Полицейские пытали человека около 4 часов

Двум полицейским Васильковского отдела Нацполиции Киевщины объявили подозрение в пытках. "История ужасная и жестокая, состоялась еще в декабре прошлого года. Причина пыток - более, чем бессмысленная. Мужчина на остановке общественного транспорта начал сл

12:04 Gazeta.ua
В Крыму хотят расследовать керченскую провокацию с западными экспертами

Идея проведения Общественного трибунала поддержана главой комитета Совета Федерации по международным делам Константином Косачевым.

12:04 Народный корреспондент
Зеленский в роли Горбачева

«Щетина появилась на его щеках. Фонари погасли на улицах Киева. А Зеленский продолжал говорить», — так описывало пресс-марафон украинского президента агентство Associated Press.

11:59 Народный корреспондент