В оздоровчому таборі на Одещині сталося масове отруєння дітей

12 июля 17:27 UAINFO

Одеській області госпіталізовано 46 дітей, які отримали харчове отруєння в оздоровчому таборі.

державній адміністрації, факт масового отруєння дітей зафіксовано сьогодні вночі в державному підприємстві «Оздоровчо-спортивний табір «Медик-2» Державного університету медицини і фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (Кишинів, Молдова). Цей оздоровчий заклад знаходиться в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області.

Як наголошується, в таборі перебувають 226 дітей віком від 7 до 14 років. Госпіталізовано 46 осіб: 32 дитини перебувають у Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні.

"14, з яких троє контактних, доставили до інфекційного відділення центральної районної лікарні в селі Шабо. На території табору чергує бригада екстреної медичної допомоги. Медики діагностували у дітей гострий гастроентероколіт", – повідомили в ОДА.

Як повідомила виконуюча обов'язки голови обласної державної адміністрації Світлана Шаталова, на даний час на території табору працюють представники регіонального управління Держспоживслужби, державної установи "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України".


Ситуацію безпосередньо координує директор Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Олена Теряєва.

"Вживаються всі необхідні заходи для з'ясування причини виникнення отруєння. Стан дітей – легкої та середньої тяжкості. Діти отримують всю необхідну терапію. У лікарнях є достатня кількість медичних препаратів для шокової, дезінтоксаційної терапії", – повідомила Шаталова.

Для встановлення причин і обставин виникнення захворювання розпочато санітарно-епідеміологічне розслідування, яке передбачає обстеження об'єкта.

Проводиться інспекція закладу на дотримання вимог законодавства у сфері безпеки харчових продуктів. Відбираються проби для проведення відповідних лабораторних досліджень.


Як зазначається, за результатами службового розслідування буде вжито жорстких заходів. Здійснюється підготовка засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. У Головному управлінні Нацполіції поінформували, що також госпіталізовано трьох дорослих.

Про подію в поліцію повідомили посадові особи міської ради. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група. За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) Кримінального кодексу України.Читать далее
Квартирные воры обокрали судью на 100 тыс. грн

В Херсоне неизвестные обокрали жилье судьи Херсонского окружного административного суда. Воры проникли в квартиру, расположенную на первом этаже, через окно. Хозяина дома не было, сообщили в полиции. Злоумышленники похитили ювелирные изделия и деньги на

Вчера, 23:00 Gazeta.ua
В Україні функціонує понад 1000 будинків сімейного типу

В Україні станом на 1 жовтня цього року існує понад тисяча будинків сімейного типу, найбільша кількість будинків функціонує у Дніпропетровській області – 175.

Вчера, 22:46 Народный корреспондент
Украина увеличила агроэкспорт в Нигерию

Украина и Нигерия намерены наращивать товарооборот продукцией АПК.

Вчера, 22:38 Народный корреспондент