На велодоріжці "скляного" мосту у Києві нанесли розмітку, яка протирічить тендерній документації.

18 июня 14:24 UAINFO

Так велосипедна доріжка виглядає після нанесення розмітки. 

На велосипедній доріжці пішохідного мосту над Володимирським узвозом зробили постійну пластикову дорожню розмітку. Однак розмітка відрізняється від тієї, яку планували у проекті.

Про це у громадській організації "Київ – велосипедне місто".

Розмітку для велосипедистів зробили односторонньою. При цьому в документації проекту і його візуалізації на доріжці вказані дві смуги руху, розділені пунктирною лінією. Це дозволило б пропускати велосипедистів в обох напрямках.

"Попри всі зауваження та пропозиції велоспільноти та  , замовник та генпідрядник нанесли пластикову дорожню розмітку постійного положення, яка протирічить двосторонній направленості велоруху на мосту", – йдеться у повідомленні. 

Так велодоріжка повинна була виглядати, згідно з проектом 


Дорожня пластикова розмітка, має гарантійний термін експлуатації до 4 років та чітко прописана у тендерній документації на будівництво мостового переходу.


"А от куди поділася ненасена "зайва" розмітка, зазначена в тендерній закупівлі – загадка?", – додали у велоспільноті.Читать далее
1050 років тому відійшла у вічність велика київська княгиня Ольга

Сьогодні, 24 липня, православні та греко-католики вшановують пам’ять великої київської княгині Ольги, першої християнки з династії Рюриковичів, яка відійшла у вічність саме у цей день у 969 році.

12:36 Народный корреспондент
Der Tagesspiegel: впереди неспокойные времена — Джонсон погрузит Великобританию в хаос брексита

Будущий глава британского правительства Борис Джонсон обещает добиться выхода Великобритании из ЕС, а там, по его же словам, «будь что будет».

12:32 Народный корреспондент
Хайди Клум оголилась ради свадьбы с Томом Каулитцем

Пара зарегистрировала отношения еще в феврале, но с торжеством повременили.

12:18 Комсомольская правда