Володимир ІВАНЕНКО: " Чому останні кадрові призначення Порошенка викликають лише насторогу"

15 марта 18:54 UAINFO

За два тижні до завершення каденції президенти зазвичай не роблять перестановки кадрів. Найбільше, в чому вони проявляють активність, так це масові роздачі нагород та помилування.

Тут же президент робить пару призначень, які, ну, ніяк не знаходять логічного пояснення. У мене принаймні напрошуються два суперечливі висновки.

Читайте також: 

Перший. Призначення наводять на думку про те, що П. Порошенко упевнений у своїй перемозі на другий термін, і це дає якусь перспективу для розв‘язання завдань, поставлених ним перед полковником Кривоносом. Ну, а для Є. Божка МЗС буде тихою заводдю, де він відсиджуватиметься він гніву, накликаного на себе на попередніх посадах.

Другий. Свідома підстава. Полковника Кривоноса, який набрався нахабства балотуватися на президента і відтак відтягти на себе «належні» Порошенкові голоси військовиків. І байдуже, що розумний командир на фронті важливіший, ніж у глибокому тилу. Ну, а що стосується Є. Божка - тут думайте, що хочете... А от той факт, що в.о. начальника ЗРУ став не просто одіозний, а прямо пов‘язаний з Росією Семочко, - це вже бомба під національну безпеку і оборону.

Порошенко завжди був слабак у доборі кадрів, а під кінець своєї каденції і взагалі...

Читать далее
В ситуации с Крымом и Голанскими высотами нет ничего общего, - США

Признание власти Израиля над Голанскими высотами госсекретарь Помпео назвал "признанием реального положения дел на местах"

Вчера, 23:31 Фокус
Никакого сговора или координации Дональда Трампа и его команды с Кремлём в ходе предвыборной кампании 2016 года не было, – Куса

Такие выводы содержатся в отчёте спецпрокурора Роберта Мюллера, который передал его вчера в Минюст. Глава ведомства Уильям Барр направил письмо в Конгресс, в котором изложил основные тезисы отчёта. 

Вчера, 23:30 UAINFO
Депрессия или просто плохое настроение: как распознать угрозу

В повседневной жизни практически любое плохое или слегка подавленное настроение называют депрессией. На самом деле разница между ними кардинальная. Плохое настроение со временем проходит, тогда как с настоящей депрессией самостоятельно справиться невозмож

Вчера, 23:28 Gazeta.ua