Володимир ІВАНЕНКО: " Чому останні кадрові призначення Порошенка викликають лише насторогу"

15 марта 18:54 UAINFO

За два тижні до завершення каденції президенти зазвичай не роблять перестановки кадрів. Найбільше, в чому вони проявляють активність, так це масові роздачі нагород та помилування.

Тут же президент робить пару призначень, які, ну, ніяк не знаходять логічного пояснення. У мене принаймні напрошуються два суперечливі висновки.

Читайте також: 

Перший. Призначення наводять на думку про те, що П. Порошенко упевнений у своїй перемозі на другий термін, і це дає якусь перспективу для розв‘язання завдань, поставлених ним перед полковником Кривоносом. Ну, а для Є. Божка МЗС буде тихою заводдю, де він відсиджуватиметься він гніву, накликаного на себе на попередніх посадах.

Другий. Свідома підстава. Полковника Кривоноса, який набрався нахабства балотуватися на президента і відтак відтягти на себе «належні» Порошенкові голоси військовиків. І байдуже, що розумний командир на фронті важливіший, ніж у глибокому тилу. Ну, а що стосується Є. Божка - тут думайте, що хочете... А от той факт, що в.о. начальника ЗРУ став не просто одіозний, а прямо пов‘язаний з Росією Семочко, - це вже бомба під національну безпеку і оборону.

Порошенко завжди був слабак у доборі кадрів, а під кінець своєї каденції і взагалі...

Читать далее
Порошенко присвоил дипломатический ранг 3 нардепам

Президент Петр Порошенко присвоил дипломатический ранг чрезвычайного и полномочного посла заместителю председателя Постоянной делегации Верховной Рады в ПАСЕ, нардепу от "Народного фронта" Георгию Логвинскому. Соответствующий указ от 19 мая опубликован н

Вчера, 23:37 Gazeta.ua
В Украине могут повысить пенсионный возраст

Экономист Всемирного банка Алексей Случинский заявил, что в Украине придется повысить возраст граждан для выхода на пенсию.

Вчера, 23:29 Народный корреспондент
Фотодоказательства того, что коты живут по своим правилам

Коты свободолюбивые существа. Им безразличны установленные в доме правила. Эти четырехлапые творят, что захотят, и не подстраиваются под людей. Умащиваются там, где им хочется. Если рядом с мягкой кошачьей кроваткой будет стоять коробка или обычная сумк

Вчера, 23:28 Gazeta.ua