Юрій Шуліпа: "Есмінець РФ та кораблі НАТО у Чорному морі: що це означає?"

11 января 19:44 UAINFO
Юрій Шуліпа, правник та директор міжнародної спілки "Інститут національної політики", вбачає у присутності кораблів НАТО одразу три складники: захист країн Альянсу, стримування Росії та можливе залучення до захисту України.
 
"Присутність військових кораблів НАТО в Чорному морі має потрійне значення. По-перше, їхня наявність обумовлюється захистом таких країн НАТО, як Болгарія, Румунія і Туреччина, що знаходяться на узбережжі Чорного моря, у разі якщо ескалація російської військової агресії буде створювати загрозу цим країнам. По-друге, для Росії, їхня присутність має стримувальний фактор. По-третє, якщо Росія почне військове вторгнення на територію Херсонської області в цілях окупації території навколо Північно-Кримського каналу для відновлення подачі води в тимчасово окупований Крим, то не виключено, що військові кораблі НАТО можуть бути залучені для відбиття російської військової агресії на боці України", – вважає Шуліпа.
 
 
Юрій Шуліпа вважає, що есмінець прибув для посилення окупаційних військ та, цілком імовірно, нових провокацій. Втім, експерт переконаний, що напад буде відкладено до завершення виборів в Україні, оскільки Кремль розраховує на перемогу проросійських сил.
 
"Російський есмінець прибув для посилення угруповання російських окупаційних військ в Азовському і в Чорному морях. Починаючи з 5 по 29 грудня 2018 року, російські пропагандисти війни активно обговорювали, нібито планується напад українських військ спочатку на тимчасово окупований Росією Донбас, а потім і Крим. Це дуже погана ознака, що свідчить про підготовку Росією провокацій заради виправдання нападу на вільні території України. Однак цей напад з боку Росії було відкладено як мінімум до завершення виборів в Україні.
 
 
 Тому українській владі слід готуватися до того, що до і після виборів кількість російських військових кораблів у Чорному морі буде зростати. Розрахунок Росії ґрунтується на тому, що після виборів нова українська влада повинна домовитися з Росією про капітуляцію своєї країни. Для цього в Кремлі мають намір почекати ще пару-трійку місяців після виборів. Крім того, у Криму до 2020 року за прогнозами фахівців повинна закінчитися питна вода. Всі ці фактори можуть стати причиною для нападу Росії на територію Херсонської області з метою пробивання води в Крим з Каховського водосховища", – наголосив Юрій Шуліпа.
 
Читать далее
Купи маникюр бабушки, - открыли социальный маникюрный салон

Чтобы открыть маникюрный салон, надо иметь опыт работы, и качественно делать маникюр. Поэтому после завершения курсов стоит пойти работать в салон красоты, где обязательно научат работать с клиентами. В общем, для того, чтобы начать собственное дело надо

00:15 Gazeta.ua
Почему не может быть речи ни о какой автономии для ОРДЛО.

ребование автономии для захватчиков не исходит от простых жителей ОРДЛО. Этих самых простых жителей как раз никто ни о чем не спрашивает. Легализации оккупантов и коллаборантов хотят

00:00 UAINFO
"В одной руке томос, во второй - мародерство": Гриценко разминулся с Порошенко в прямом эфире

Кандидат в президенты Анатолий Гриценко разминулся с другим кандидатом, действующим президентом Петром Порошенко в прямом эфире программы "Свобода слова" на телеканале ICTV. Гриценко появился в эфире после 40 минутного выступления Порошенко. "Жаль, что

Вчера, 23:50 Gazeta.ua