Пільговий період розмитнення "євроблях" закінчується 22 лютого

11 января 19:15 UAINFO

З 25 листопада, після внесення змін у податкове і митне законодавство, у Львівській митниці ДФС у митному режимі "імпорт" оформлено 2902 транспортних засоби громадян. З них майже дві тисячі – автомобілі, що були ввезені на митну територію України у період з 1 січня 2015 року та поміщені в митні режими "транзит" або "тимчасове ввезення" (так звані "євробляхи"). За них сплачено майже 107 млн грн митних платежів.

     

Також з 21.12.2018 почав діяти Тимчасовий порядок виконання митних формальностей при здійсненні митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на території України. З цього часу в Львівській митниці ДФС оформлено 431 «євробляху», митні платежі від яких в сумі майже 24 млн грн надійшли до Пенсійного фонду.


Як відомо, протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України про внесення змін до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів, крім електромобілів, до акцизного податку буде застосовано коефіцієнт 0,5. Зазначений коефіцієнт застосовується у разі ввезення одного легкового автомобіля однією фізичною особою для власного використання. Пільговий період закінчується через 90 календарних днів з дня набуття чинності відповідним законом, а саме – 22 лютого 2019 року

Читать далее
Украинские бойцы сбили вражеский беспилотник

Боевики на Донбассе попытались применить самодельный беспилотник для нанесения потерь военнослужащим Объединенных сил. Беспилотный летательный аппарат был сбит на донецком направлении, точное место инцидента не сообщается, информирует пресс-центр операц

23:24 Gazeta.ua
В Индии рухнул торговый центр, до сотни человек под завалами

Местные жители отмечают низкое качество строительства дания

23:19 Народный корреспондент
Порошенко направили представление о назначении судей в ВАКС

Высший совет правосудия (ВСП) направляет президенту Украины Петру Порошенко представление на назначение 35 кандидатов в Высший антикоррупционный суд, что позволит ВАКС начать работу.

23:17 Народный корреспондент