Олена МОЗГОВА: "Що необхідно знати жертвам психологічного насилля з боку рідних та близьких"

11 января 18:45 UAINFO

Слава Богу, не в кожній родині є історія, але такі випадки, на превеликий жаль, непоодинокі. Всім, хто є жертвами психологічного насилля з боку рідних та близьких людей присвячується.

Бережіть себе для себе і для тих, хто вас по-справжньому любить і цінує.

Отже, відомий доктор Бернард Лоун оглядав одного пацієнта – "сердечника". Питання ставив, на які пацієнт неохоче відповідав. А дружина пацієнта постійно бігала курити. Доктор зробив дружині зауваження; хіба можна стільки палити, та ще маючи чоловіка з хворим серцем?

 

Що за шкідлива звичка! І ця дружина розплакалася і закричала: "До чого тут моє куріння! Не в цьому справа! Джон вам все бреше і не говорить головне – він захворів, тому що його мати постійно його проклинає, засмучує, докоряє ... Дзвонить і знущається над ним . А Джон нічого не може зробити, тому що це ж його мати! ".

Ця розмова справила велике враження на лікаря. І він став спостерігати за пацієнтами. І був вражений: у одного чоловіка прихильно віку зять виманив майно, бізнес на себе переписав, а дід вже боявся по кімнаті ходити – зять лаявся, що той тупотить ногами ... І цей бідний літня людина перетворився на інваліда. Інший пацієнт йшов на поправку після серйозної операції – а йому матуся зателефонувала і прокляла через гроші. Пацієнт помер.

Маса таких випадків. І Лоун сказав: "всі мої пацієнти – жертви емоційних конфліктів з близькою людиною". Конфліктів, з яких неможливо знайти вихід: спілкуватися доводиться.

Доводиться брати трубку, вступати в розмову, разом жити, відвідувати, пригнічувати свої природні емоції; адже треба бути хорошим. Хорошим тестем, хорошим сином, доброю донькою ...

І знаменитий кардіохірург написав, що операції та лікування - це правильно. Вони дають результат. Але причина хвороби або травми – саме в конфлікті, в стійкому недоброзичливому ставленні до людини.

І чим благородніше і спокійніше сама людина – тим важче наслідки такого конфлікту. Адже з зовнішнього він стає внутрішнім. І негативна людина поселяється в підсвідомості; "Виселити" її звідти дуже складно; всі сили організму йдуть на цю внутрішню боротьбу, в якій немає переможця – адже борються частини однієї особистості!

Тому люди з важким внутрішнім конфліктом хворіють і гинуть.

А замість визнання конфлікту змушують себе "прощати", "розуміти", "не звертати уваги", – так радять оточуючі. Поки конфлікт не буде визнаний, поки ворожість і злість іншу людину будуть усвідомлені – хвороба буде посилюватися.

І Лоун просто заборонив пацієнтам розмовляти по телефону – тоді стільникових не було. І відвідувати хворих дозволяв тільки тим родичам, з якими у пацієнта були хороші відносини.

І люди одужували, дякували доктору, а потім Лоун взагалі Нобелівську премію дали – за розроблену операцію на серці. А треба було ще одну дати – ось за це відкриття, яке підтверджується самим життям.

Читать далее
Купи маникюр бабушки, - открыли социальный маникюрный салон

Чтобы открыть маникюрный салон, надо иметь опыт работы, и качественно делать маникюр. Поэтому после завершения курсов стоит пойти работать в салон красоты, где обязательно научат работать с клиентами. В общем, для того, чтобы начать собственное дело надо

00:15 Gazeta.ua
Почему не может быть речи ни о какой автономии для ОРДЛО.

ребование автономии для захватчиков не исходит от простых жителей ОРДЛО. Этих самых простых жителей как раз никто ни о чем не спрашивает. Легализации оккупантов и коллаборантов хотят

00:00 UAINFO
"В одной руке томос, во второй - мародерство": Гриценко разминулся с Порошенко в прямом эфире

Кандидат в президенты Анатолий Гриценко разминулся с другим кандидатом, действующим президентом Петром Порошенко в прямом эфире программы "Свобода слова" на телеканале ICTV. Гриценко появился в эфире после 40 минутного выступления Порошенко. "Жаль, что

Вчера, 23:50 Gazeta.ua