Люксембург стане першою країною з безкоштовним громадським транспортом

6 декабря 2018 19:49 UAINFO

Влітку 2019 року в Люксембурзі скасують плату за проїзд в громадському транспорті.

Про це  The Guardian.

Ініціатива торкнеться перш усього поїздок в автобусах, трамваях і приміських поїздах. З літа цього року проїзд безкоштовний для дітей та молоді віком до 20 років. Таке запровадження − одна з обіцянок переобраного цього тижня на посаду прем'єра країни Ксав'є Бетеля. У своїй передвиборній кампанії він пообіцяв також приділити увагу охороні навколишнього середовища,  заснувати два нових державних свята та легалізувати марихуану.

     

Рішення про безоплатний проїзд пояснюють необхідність розвантажити дороги Люксембурга. В одноіменній столиці країни мешкає майже 110 000 людей, і приблизно вдвічі більше приїжджають в місто на роботу. Відтак на дорогах столиці − постійні затори, а в середньому автомобілісти проводят в них 33 години на рік

Читать далее
Православна церква України змінить старі правила відвідування храму

Православна церква України змінює старі правила відвідування храму. На думку очільників церкви, це зробить її більш відкритою для прихожан.

20:35 Народный корреспондент
В США появился сервис для расставшихся пар. Он поможет с переездом и поиском психотерапевта

Две подруги из Нью-Йорка основали сервис Onward для пар, переживающих расставание. Обе пережили расставание после длительных отношений и обнаружили, что при этом часто возникает сложная неразбериха — в том числе с поиском нового жилья и перевозкой вещей,

20:34 Народный корреспондент
"Умирает каждый второй". Кличко оконфузился в прямом эфире

Городской голова Киева Виталий Кличко оконфузился в эфире телеканала NewsOne, рассказывая о смертности в отделениях интенсивной терапии.

20:32 Народный корреспондент