Антон КУЧУХІДЗЕ: "Загострення набирає обертів: чим закінчиться ракетна гонка США та РФ"

6 декабря 2018 18:54 UAINFO

США за 60 днів  дотримуватися умов договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, якщо Росія порушуватиме угоду.

Це призведе до чергового політичного загострення. Слід зазначити, що за останній час США вдалось заручитись підтримкою європейських партнерів НАТО. Кілька місяців тому Трамп тиснув на цю тематику, тоді в Європі закликали до стриманості. Зараз заява дійсно від Альянсу.

Політичне загострення набирає більших обертів та до нього на декларативному рівні приєднуються європейські партнери.

По-перше, зараз будуть чекати дій від РФ. По-друге, ми не знаємо всіх нюансів. Сторони заявляють технічні претензії та обговорюють деталі у закритому форматі, все-таки мова про зброю. Але ми все одно почуємо, що Росія не виконала своїх зобов’язань і, можливо, це стане предметом для наступної хвилі санкцій. Читайте також:  Головний висновок – те, що європейські партнери в унісон зі Сполученими Штатами Америки говорять на цю тематику і змінили свою позицію.

Стосовно України, то прямих наслідків не буде. Однак, чим більше протиріччя між США та РФ, тим більше, традиційно, загострення на пострадянському просторі.

Росія завжди відповідає асиметрично. У Грузії відповіла на односторонні дії Заходу, зараз це Донбас та Крим. Чим вище загострення, тим менше буде просування по Мінських домовленостях. Ймовірно по миротворчій місії теж нічого не буде, по лінії Суркова та Волкера. Читайте також:  У своєму останньому інтерв’ю Волкер зазначив, що через ситуацію з українськими моряками було скасовано зустріч з Сурковим. Чим більше протиріч, тим менше співпраці по вирішенню реальних, як тактичних, так і стратегічних, питань по Україні.

У будь-якому разі накопичення таких протиріч працює не на користь України.

Єдине, що на користь – це санкції проти РФ. У Заходу є чітка позиція, що ці санкції треба підтримувати. 

Читать далее
Стало известно, как кандидатам в президенты дадут эфирное время

Каждому из зарегистрированных кандидатов в президенты Украины перед выборами предоставят по 30 минут на общенациональном канале и на радио.

21:12 Народный корреспондент
Сколько будет стоить бензин в марте

В марте цены на бензин в Украине могут вырасти. Поскольку на мировых площадках цены на нефть продолжают свой рост. Но цыфры на заправках изменятся незначительно - до 30 грн/л, рассказал Gazeta.ua аналитик фирмы "Альпари" Максим Пархоменко. "Ожидать сниже

21:10 Gazeta.ua
Ученые нашли самую далекую карликовую планету в Солнечной системе

В прошлом году ученый Скотт Шеппард из Института Карнеги вместе с коллегами обнаружил самое далекое небесное тело Солнечной системы. Тогда объект назвали FarOut. Но на этом группа исследователей решила не останавливаться, и в этом году труды были вознагра

21:00 Hi-News.ru