Григоришина пропонують заарештувати заочно

15 апреля 18:15 Gazeta.ua

Басманний суд Москви 19 квітня розгляне питання про заочний арешт мільярдера Костянтина Григоришина, обвинуваченого у справі про несплату податків майже на 675 мільйонів рублів.

"До суду надійшло клопотання слідчого про обрання щодо Григоришина запобіжного заходу у вигляді взяття під варту заочно. Судове засідання відбудеться 19 квітня", - повідомила прес-секретар Басманного суду Москви Юнона Царьова, передає ТАСС.

Григоришину інкримінується порушення ч. 3 ст. 33, ч. 2 ст. 199 КК РФ ( "Організація ухилення від сплати податків групою осіб за попередньою змовою").

Як вважає слідство, Григоришин за попередньою змовою з гендиректором ТОВ "ПІК Созіданіє" Володимиром Богатирьовим навмисне включив до податкових декларацій з податку на додану вартість та в податкові декларації з податку на прибуток за 2009-2010 роки завідомо неправдиві відомості, чим заподіяв шкоду бюджету РФ на загальну суму майже 675 млн рублів. В даний час кримінальні справи стосовно Григоришина і Богатирьова об'єднані в єдине провадження. Богатирьову слідство інкримінує ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі.


Читать далее
В Украине выйдет продолжение известного мультсериала "Козаки"

У знаменитого украинского мультсериала “Как казаки…” выйдет продолжение, посвященное чемпионату Европы по футболу-2016.

12:40 ТЕЛЕГРАФ
Обід у Криму обійдеться у 1056 гривень

Кримстат оприлюднив скільки коштує обід в кримських закладах харчування. Найдорожче пообідати в Ялті. Обід з 3 страв: гарячого, салату, другої страви та бокалу вина в ресторані обійдеться у 2,8 тисяч російських рублів або 1056 гривень на одну людину. У

12:36 Gazeta.ua
Стець о нападении на журналистов в Одессе: нужны политические решения

Министр сделал заявление по случаю дерзкой атаки на сотрудников СМИ

12:33 Обозреватель