Антон КУЧУХІДЗЕ: "Загострення набирає обертів: чим закінчиться ракетна гонка США та РФ"

6 декабря 18:54 UAINFO

США за 60 днів  дотримуватися умов договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, якщо Росія порушуватиме угоду.

Це призведе до чергового політичного загострення. Слід зазначити, що за останній час США вдалось заручитись підтримкою європейських партнерів НАТО. Кілька місяців тому Трамп тиснув на цю тематику, тоді в Європі закликали до стриманості. Зараз заява дійсно від Альянсу.

Політичне загострення набирає більших обертів та до нього на декларативному рівні приєднуються європейські партнери.

По-перше, зараз будуть чекати дій від РФ. По-друге, ми не знаємо всіх нюансів. Сторони заявляють технічні претензії та обговорюють деталі у закритому форматі, все-таки мова про зброю. Але ми все одно почуємо, що Росія не виконала своїх зобов’язань і, можливо, це стане предметом для наступної хвилі санкцій. Читайте також:  Головний висновок – те, що європейські партнери в унісон зі Сполученими Штатами Америки говорять на цю тематику і змінили свою позицію.

Стосовно України, то прямих наслідків не буде. Однак, чим більше протиріччя між США та РФ, тим більше, традиційно, загострення на пострадянському просторі.

Росія завжди відповідає асиметрично. У Грузії відповіла на односторонні дії Заходу, зараз це Донбас та Крим. Чим вище загострення, тим менше буде просування по Мінських домовленостях. Ймовірно по миротворчій місії теж нічого не буде, по лінії Суркова та Волкера. Читайте також:  У своєму останньому інтерв’ю Волкер зазначив, що через ситуацію з українськими моряками було скасовано зустріч з Сурковим. Чим більше протиріч, тим менше співпраці по вирішенню реальних, як тактичних, так і стратегічних, питань по Україні.

У будь-якому разі накопичення таких протиріч працює не на користь України.

Єдине, що на користь – це санкції проти РФ. У Заходу є чітка позиція, що ці санкції треба підтримувати. 

Читать далее
Инфляция в ноябре ускорилась на 10%

Инфляция в ноябре 2018 составила 10% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. В октябре 2018 инфляция составила 9,5%. Инфляция на потребительском рынке в ноябре 2018р. по сравнению с предыдущим месяцем составила 1,4%, с начала года - 8,9%. Базо

00:38 Gazeta.ua
Дело против Мартыненко является фейковым - адвокаты

На заседании в Шевченском райсуде Киева защита Мартыненко поставила под сомнение документ, на котором якобы стоит подпись бывшего народного депутата

00:37 Сегодня
Лиза Спиридонова выбросилась с 14-го этажа

"В том, что случится, не виноват никто, кроме меня. Мои любимые бывшие одноклассники, спасибо вам за все. Я вас очень люблю. Особенное спасибо Надежде Юрьевне. Вы хороший учитель и замечательный классный руководитель, а я тупая эгоистичная дура. Простите

00:25 Gazeta.ua