Дмитро КУЛЕБА: "Забудьте слово "постправда": це був короткий період, який вже минув"

8 ноября 2018 17:12 UAINFO

У Трампа стався черговий епічний батл з журналістом CNN. Цього разу наживо – обличчя в обличчя. Там знову fake news, enemy of the people.

Коментатори знову захлинаються про Трампа, який несправедливо не любить авторитетні медіа. Це доповнює їхню картину поганого, випадкового Трампа, який атакує правду.

Але Трамп, по факту, зміцнив свої позиції за результатами виборів, на яких голосували люди. І тепер він має дуже гарні шанси переобратися на другий термін (якщо не трапиться якийсь форс-мажор). Я думаю, що переобереться.


Минулого тижня розгорнуте інтерв’ю дав Ілон Маск. І проїхався по цим авторитетним медіа так, що мамо, не горюй.

Журналіст навіть в якийсь момент запитала, чи не поділяє Маск думку Трампа, що медіа є ворогами народу. Маск рішуче заперечив, але насправді рівень критики у нього такий же.

Трамп і Маск не люблять погані медіа. Погані медіа для них обох – це ті, хто заважає будувати їм їхню реальність.

Тобто медіа діляться не на правдиві/неправдиві, автортетні/неавторитетні, ліберальні/консервативні, а на медіа, які допомагають або заважають.

При цьому Трампа не люблять, а Маска обожнюють. І ця непослідовність в оцінках підважує тих, хто претендує на те, що говорить правду.

Трамп і Маск – це два руйнівника. Англійською для цього є модне слово disrupters.

Вони не є випадковими. Вони прийшли кожен у своїй сфері зруйнувати світ, яким ми його знали. І вони це роблять. І зроблять.

 Великий китайський блеф Трампа: навіщо МВФ лякає новою кризою

А з’ясовувати, де обидва знаходяться в категоріях правди і неправди вже немає сенсу, бо вони створюють нову правду.

Нова правда не витіснить стару, бо для цього потрібен тоталітаризм. Вони співснуватимуть разом. І нам у цьому світі жити та обирати правду, яку варто підтримати.

І у зв’язку з цим забудьте слово "постправда". Це був короткий період. І він минув.

Читать далее
Фотограф снял собак из цветного тумана

Фотограф из Канады Джесс Белл создает художественные фотографии с собаками друзей. Она посыпает их мех цветным порошком и фотографирует во время прыжка. Каждая фотография показывает уникальность и различия в строении тела различных собачьих пород, сообща

02:24 Gazeta.ua
Ученые узнали, от чего зависит возраст первого секса

Как оказалось, причина вовсе не в воспитании. Каждое поколение винит последующее в распущенности: "Мы-то такими не были, мы были скромнее". Но, оказалось, это вовсе не так. Молодых да ранних хватало всегда. И пока одни сидели за учебниками и играли с кук

01:50 Gazeta.ua
Почему ягодицы становятся плоскими

Если у вас нет генетических особенностей, тогда у вас может быть одна из шести причин, которые придают вашим ягодицам некрасивую форму. Культ идеальных ягодиц появился около пяти лет назад, благодаря Ким Кардашьян. С тех пор девушки по всему миру делают

01:35 Gazeta.ua