Лікарів, освітян та військових щеплюють проти кору безоплатно

7 ноября 2018 14:58 Сумы

Як повідомив під час апаратної наради начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, Сумщина повністю забезпечена вакцинами проти кору.

«Наша область разом із іншими регіонами вийшла з ініціативою до Міністерства охорони здоров’я України, щоб вакцини, придбані за бюджетні кошти, можна було використовувати для континенту ризику – лікарів, військовослужбовців та освітян. Наразі МОЗ погодило нам цю ініціативу і ми вже розпочали проводити ці щеплення».

На сьогодні в Сумській області вже щеплено 1541 особу, із них 1220 медичних працівників. Управління охорони здоров’я облдержадміністрації звернулося до всіх командирів військових частин, що розташовані на території області, з проханням поінформувати військових про можливість безоплатного щеплення.

За словами Сергія Бутенка, цього року вже понад 35 тисяч громадян України захворіли на кір, 15 осіб померло, в тому числі, четверо дітей.

«На щастя, на Сумщині не такий тривожний показник захворюваності на кір, як, скажімо, у західних регіонах. Якщо Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська області фіксують у тиждень від 100 до 150 випадків захворювання, то в нашій області – від 2 до 10 випадків щотижня, – зауважив посадовець. – Але щеплення робити необхідно, адже на Сумщині з початку року захворіло 273 особи. Більшість із них – це жителі області, які не були щеплені від кору».

Читать далее
Объявили участников национального отбора Евровидения

16 исполнителей будут бороться за право представлять Украину на песенном конкурсе Евровидение-2019. Полуфиналы национального отбора пройдут 9 и 16 февраля в киевском Дворце культуры КПИ. Финал 23 февраля. Нацотбор обещает быть не менее разнообразным,

00:55 Gazeta.ua
Транзит газа через Украину не прекратится - Путин

Российская делегация на следующей неделе отправится в Брюссель. Там трехсторонней встрече по газовым вопросам обсудят также транзит газа через Украину в контексте строительства "Северного потока-2" и "Турецкого потока". В планах - обсуждение ряда вопросо

00:55 Gazeta.ua
У Зеленского есть кинобизнес в России - СМИ

У шоумена Владимира Зеленского, который заявил о своем намерении участвовать в выборах президента Украины, до сих пор существует кинобизнес на территории России, хотя он уверял, что закрыл его еще в 2014 году. Журналисты нашли три российские компании, ко

00:18 Gazeta.ua