Здорожчання пального: з якими вимогами маємо йти до органів державної влади

11 октября 18:01 UAINFO

Всім, хто хоче зниження цін на нафту, слід в першу чергу пікетувати організацію ОПЕК. Штаб-квартира знаходиться в Відні, можна спробувати перекрити дороги там. А ще посольства кожного члена ОПЕК окремо, їх 14, ну і плюс російське.

Саме ця організація домовляється про рівень видобутку нафти і, якщо можуть бути якісь змови, то в першу чергу тут. Мені також не подобається сьогоднішня вартість пального, бо це б’є по кишені не лише автовласників, а й усіх, бо зростає бензин, відповідно і зростають ціни на продукти.

Але здорожчання цін на нафту – загальносвітова тенденція, у зв‘язку із дефіцитом нафти і зменшенням видобутку, знову ж таки в першу чергу через домовленості в згаданій ОПЕК. 


Коли попит перевищує пропозицію, зростає ціна. Відомо, що і бензин, і дизпаливо в нас, як правило, імпортується і купується за валюту, прив‘язаний до долара і внутрішній ринок.

Тож єдине, що може зробити в цій ситуації уряд, це виходити на ринок і закуповувати нафтопродукти, формуючи важливий резерв в першу чергу для важливих сфер держави: армії, медицини, служби надзвичайних ситуацій і т.д. Ось це потрібно вимагати від органів державної влади і такі вимоги є предметними і змістовними.

Крім того, слід контролювати використання акцизу з пального і як за рахунок цього, зокрема, виконується ремонт доріг, якість, кількість, це дійсно важливо. 

Вимагати ж зниження ціни при згаданому мною здорожчанні нафти та й взагалі прив‘вязки ціни до долара, як робила в свій час Венесуелла це шлях в нікуди.

Здається, що з таким піаром і популізмом скоро на українському політичному небосхилі з‘явиться нова політична партія "Автоєвросила". Підготовка до виборів вже очевидна

Читать далее
У Чехії хочуть заборонити використовувати тварин у цирках

У Чехії готуються внести у парламент зміни до законодавства, які передбачають повну заборону використання тварин у цирках.

11:19 Народный корреспондент
Сильвестру Сталлоне подарили необычный подарок

Известный голливудский киноактёр Сильвестр Сталлоне последовал примеру своего коллеги Мадса Миккельсена.

11:06 Народный корреспондент
Легендарная Jawa вернется на рынок с новой моделью мотоцикла

15 ноября легендарная Jawa, чья специализация - выпуск мототехники, заявит о себе с помощью новой модели.

11:05 Народный корреспондент