Новий флешмоб: хто і навіщо знищує картини шредером.

11 октября 17:36 UAINFO

Відома картина Бенксі "Girl With Balloon" самознищилася за допомогою вбудованого шредера одразу після продажу на аукціоні Sotheby’s у Лондоні. За словами експертів, це стало поворотним пунктом в історії мистецтва, а ціна картини з 1 мільйона фунтів зросла мінімум удвічі.

Деякі колекціонери теж задумалися над тим, щоб подрібнити картини Бенксі зі своєї колекції та збільшити їх вартість. А один з власників принтів "Дівчина з червоним шаром", який оцінювали у 40 тисяч фунтів, все-таки зробив це. Він намагався продати розрізану картину за 80 тисяч фунтів, але йому відповіли, що продати це можна хіба що за 1 фунт.

Ідея знищення картин сподобалася багатьом людям і брендам і стала віральною. Тепер в соцмережах поширюються "знищені" зображення в рамках – від "Мони Лізи" до картоплі.

 
 
 7 Окт 2018 в 1:07 PDT

Також ідею Бенксі перетворити свої товари на "шедеври" у своїй рекламі використали IKEA, McDonald’s, Lidl. 

 


 
Читать далее
В Україні вперше орендували землю на електронному аукціоні

В Україні 18 жовтня вперше відбулися електронні земельні торги, під час яких взяли в оренду 10 ділянок.

12:27 Народный корреспондент
Столичную кондукторшу насмерть зажало между автобусами

21 октября ночью в Дарницком районе Киева возле станции метро Красный хутор погибла женщина. Столкнулись два автобуса на конечной остановке, сообщают "Стражи эспрессо". Один из них начал движение и женщина 60 лет попала в "слепую зону" между транспортны

12:14 Gazeta.ua
Бойня в Керчи. Опубликовано жестокое видео расстрела детей в колледже. 18+

Российские СМИ опубликовали видео с камер наблюдения в Керченском политехническом колледже, где Владислава Рослякова учинил расправу над студентами.

12:04 Народный корреспондент