Новий флешмоб: хто і навіщо знищує картини шредером.

11 октября 17:36 UAINFO

Відома картина Бенксі "Girl With Balloon" самознищилася за допомогою вбудованого шредера одразу після продажу на аукціоні Sotheby’s у Лондоні. За словами експертів, це стало поворотним пунктом в історії мистецтва, а ціна картини з 1 мільйона фунтів зросла мінімум удвічі.

Деякі колекціонери теж задумалися над тим, щоб подрібнити картини Бенксі зі своєї колекції та збільшити їх вартість. А один з власників принтів "Дівчина з червоним шаром", який оцінювали у 40 тисяч фунтів, все-таки зробив це. Він намагався продати розрізану картину за 80 тисяч фунтів, але йому відповіли, що продати це можна хіба що за 1 фунт.

Ідея знищення картин сподобалася багатьом людям і брендам і стала віральною. Тепер в соцмережах поширюються "знищені" зображення в рамках – від "Мони Лізи" до картоплі.

 
 
 7 Окт 2018 в 1:07 PDT

Також ідею Бенксі перетворити свої товари на "шедеври" у своїй рекламі використали IKEA, McDonald’s, Lidl. 

 


 
Читать далее
В Украине хотят переименовать военкоматы: Рада одобрила законопроект

Украина продолжает избавляться от советского рудимента в украинской армии и изменения могут прийти в военные комиссариаты

13:57 Сегодня
Створення антикорсуду йде за планом, якщо ВККС не застопорить - експерт

До кінця лютого мають обрати 39 чесних і незаплямованих суддів антикорупційного суду, якщо Вища кваліфікаційна комісія суддів надасть міжнародній раді доступ до інформації про кандидатів.

13:54 Народный корреспондент
Бессмертный в образе Николая рассказал о лучшем подарке детям

Украинский политик, будущий кандидат в президенты Роман Бессмертный вместе со своей семьей снялся в видеоролике по случаю Дня Святого Николая. Видеоролик построен по сюжету стихотворения "Быстро" детской поэтессы Дануты Вавилов. В нем рассказывается о со

13:53 Gazeta.ua