Олександр ТРОХИМЕЦЬ: "Санкції щодо "NewsOne" і "112" є політичним нігілізмом "

5 октября 16:09 UAINFO

Вчора, під бравий голос спікера Верховної Ради України Андрія Парубія, було прийнято звернення до Ради національної безпеки та оборони України пропозицію щодо застосування санкцій у вигляді блокування активів, заборони користування радіочастотним ресурсом (тобто мовлення) тощо щодо телеканалів  та .

Цей політичний акт з боку парламентарів огидний з декількох причин.


По-перше, є політичним нігілізмом, коли вищий законодавчий орган звертається до консультативного органу при президентові України щодо вчинення якихось дій. Навіть не до Президента. При цьому жодних правових підстав для такого звернення не мав. Логічно було б створити хоча б тимчасову слідчу комісію у Верховній Раді для дослідження фактів порушеннь з боку телеканалів. Якщо такі порушення, звичайно, є не лише у головах депутатів.

По-друге, жодних юридичних наслідків дане звернення не має. Тому що, згідно Закону "Про РНБО" лише член РНБО може ініціювати розгляд того чи іншого питання. Тобто з таким самим успіхом до РНБО може звернутися якесь ОСББ з того ж питання. І цей факт не могли не знати ініціатори даної постанови (маргінали з Народного Фронту та Самопомічі).

По-третє, і це є найогиднішим в даній історії, – Петро Порошенко, намагаючись втримати свій падаючий рейтинг, руками своїх маріонеток в парламенті продовжує далі нагнітати суспільну напруженість і провокувати інших депутатів, ставлячи їх у незручне становище. В самого не вистачає духу ініціювати ті ж санкції проти телеканалів.


Звичайно ж, ніяких санкцій не буде. В країні ще не всі з'їхали з глузду. Правових наслідків цієї піар-компанії з боку Адміністрації Президента не буде.

Але дуже прикро, що діюча влада і подекуди "почьотна опозиція" Самопоміч продовжує нехтувати базовими нормами права, розхитуючи правову систему України та привчаючи людей вимагати швидких рішень "будь-якою ціною"!

Читать далее
Оккупанты осудили крымскотатарского активиста за час

Крымскотатарского активиста Эдема Бекирова обвиняют в распространении 10 кг тротила и боевых патронов. По свидетельству "свидетеля" Бекиров передал ему взрывчатку и боеприпасы, которые он (свидетель -Gazeta.ua) должен был спрятать в районе Красноперекопс

18:37 Gazeta.ua
NI: в ответ на американские ракеты в Европе Россия возвращает «оружие ядерного апокалипсиса»

Секретная система времён холодной войны, которая была известна под названием «Мёртвая рука», сейчас вновь возвращается, пишет The National Interest.

18:33 Народный корреспондент