Івченко: "Бюджет, який розподілятиметься на аграрний сектор, йтиме і на сімейні ферми"

10 июля 19:30 UAINFO

Сьогодні було підтримано низку законопроектів, які захищають інтереси українського аграрного сектору.

Про це в кулуарах Верховної Ради повідомив народний депутат фракції Вадим Івченко, підсумовуючи «аграрний день» у парламенті.

Зокрема, сьогодні депутати «Батьківщини» підтримали важливі законопроекти:

–  про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів – за основу;

– «органічний» законопроект  – у другому читанні та в цілому;

–  щодо стимулювання створення та діяльності сімейних фермерських господарств – у другому читанні та в цілому;

– , який удосконалює правила землекористування та допоможе запобігати рейдерству і сприятиме стимулюванню зрошення в Україні – у другому читанні та в цілому; 

–  щодо протидії рейдерству – за основу.

Вадим Івченко наголосив: один з найважливіших законопроектів, який проголосували, – №6490. Він внормовує питання створення сімейних фермерських господарств.

«Господарства отримали статус сільгосптоваровиробника. Люди, які реєструватимуться як сімейна ферма, матимуть статус. Держава сплачуватиме за них єдиний соціальний внесок у Пенсійний фонд, отже вони з першого дня реєстраціях отримуватимуть пенсійний стаж. А також на цих людей поширюватиметься державна підтримка. Тобто бюджет, який розподілятиметься на аграрний сектор, йтиме і на сімейні ферми», – пояснив політик.

Також він назвав важливими закони щодо упорядкування земельних відносин та щодо органічної продукції.

 

«У світі від України очікують органічної продукції. Сьогодні в нас 400 000 га землі вже під органікою і 60 млн дол. в обороті в органічному бізнесі. Нагадаю, що в США 43% продукції виробляють як органічну, в Німеччині — 13% , у Франції — 8. Наш ринок тільки стає на рейки і наш 1% вже почав стрімко зростати», – зауважив народний депутат.

Вадим Івченко нагадав, що навесні «Батьківщина» підписала з аграріями  щодо нового аграрного курсу України.

«Ми чітко виконує взяті на себе зобов’язання. Ми відстоюємо інтереси аграрного бізнесу, інтереси українського селянства та розвиток сільських територій. І ухвалені сьогодні законопроекти – у рамках цього меморандуму», – підсумував представник «Батьківщини».Читать далее
Названы сроки появления первого смартфона с гибким экраном

Корпорация Samsung в первой половине 2019 года выпустит смартфон с гнущимся экраном, который будет складываться как книжка. Об этом газете The Wall Street Journal рассказали осведомленные источники.

12:52 Народный корреспондент
Украинец установил новый рекорд по подводному плаванию и стал чемпионом мира

Фридайвер с Украины Александр Бубенчиков установил новый рекорд и стал чемпионом мира. Мужчина проплыл без воздуха расстояние в три футбольных поля (289 м.) за 9 минут, рассказывает в сюжете ТСН. На счету украинца 30 национальных рекордов. По образовани

12:44 Gazeta.ua
10 ошибок в воспитании: как родители калечат своих детей?

Не всегда наука воспитания дается молодым родителям легко, они ведь тоже люди, которые могут ошибаться. Другой вопрос, когда их незнание переходит все границы, больно ударяя по психике ребенка.

12:44 Народный корреспондент