Ростислав ДЕМЧУК: "Італійський прем'єр Джузеппе Конті "дає прикурити" канцлеру Німеччини Ангелі Меркель"

28 июня 19:34 UAINFO

Попри те, що нинішнього і минулого років наплив нелегальних імігрантів у країни ЄС дещо зменшився, низка країн Євросоюзу винесли цю проблему на вершину сьогоднішніх дискусій саміту ЄС у Брюсселі. Італія, Греція, Іспанія найбільше потерпають від біженців з Африки. Встановлено, що кілька морських кораблів з незрозумілою портовою пропискою виконують роль морського таксі у перевезенні Середземним морем африканських втікачів. Італія відмовилась їх підпускати до своїх кордонів. Врешті одне судно з 600 особами прийняла Іспанія. Ще одне судно із сотнями біженців вже кілька днів бовтається в морі.

Позицію Італії підтримують Греція, Австрія, Іспанія і Угорщина. Італія відмовляється реєструвати імігрантів і уважає, що створення на її території тимчасових поселень для імігрантів не вирішує проблему в цілому. Джузеппе Конті вимагає, щоб кожна з 28 країн ЄС рівномірно розселяла усіх прибульців у Європу на своїх територіях.Врешті дискусія вилилась у те, що питання нелегальної міграції є одним із ключових, яке спонукало Великобританію до виходу з ЄС. Такий пасаж офіційного Риму тутешні політики розцінили, як спробу шантажу.Італійський прем'єр категорично відмів пропозицію Ангели Меркель наразі продовжувати реєструвати імігранів у південних країнах ЄС, бо ті всеодно далі мігрують до Німеччини, країн БеНіЛюксу та Скандинавії. А правоохоронці тих країн сотнями знову їх депортують до Італії, Греції, Іспанії... І це є роками нерозривне замкнуте коло.Читайте також: Коротше! Ніч у Брюсселі обіцяє бути довгою. До третіх півнів!В графіку стоять також питання збитого МН17 та імплементації "Мінських домовленостей". Проте, сумніваюсь, що до них дійде черга.

Читать далее
Названы сроки появления первого смартфона с гибким экраном

Корпорация Samsung в первой половине 2019 года выпустит смартфон с гнущимся экраном, который будет складываться как книжка. Об этом газете The Wall Street Journal рассказали осведомленные источники.

12:52 Народный корреспондент
Украинец установил новый рекорд по подводному плаванию и стал чемпионом мира

Фридайвер с Украины Александр Бубенчиков установил новый рекорд и стал чемпионом мира. Мужчина проплыл без воздуха расстояние в три футбольных поля (289 м.) за 9 минут, рассказывает в сюжете ТСН. На счету украинца 30 национальных рекордов. По образовани

12:44 Gazeta.ua
10 ошибок в воспитании: как родители калечат своих детей?

Не всегда наука воспитания дается молодым родителям легко, они ведь тоже люди, которые могут ошибаться. Другой вопрос, когда их незнание переходит все границы, больно ударяя по психике ребенка.

12:44 Народный корреспондент