Патрульні затримали чоловіка, який ймовірно причетний до грабежу

14 июня 09:10 Сумы

33-річний велосипедист майже за півгодини двічі встиг зірвати з жінок золоті ланцюжки. І якщо в першому випадку жінка знайшла шматок ланцюжка, ікону та хрестик у траві, то в другому злодію все ж вдалося заволодіти золотим хрестиком.

Події трапилися 13 червня в період з 14 години 30 хвилин до 15-ї години.

Чоловік обрав не складну схему: на велосипеді він під’їжджав до потенційних жертв та шляхом ривка зривав із них золоті прикраси.

Першою потерпілою на вулиці Воскресенській стала 65-річна жінка. Однак, після втечі злочинця-велосипедиста їй вдалося знайти в траві шматок ланцюжка, ікону та хрестик. Жінка одразу зателефонувала до поліції та розповіла про вказаний факт, а також повідомила прикмети злодія. Тільки-но патрульні екіпажі розпочали пошуки втікача, як на лінію 102 знову надійшло схоже повідомлення, тільки з вулиці Праці. Однак у даному випадку він зміг заволодіти золотим хрестиком. Прикмети, які повідомила жінка, відповідали тим, які зазначала перша заявниця.

За кілька хвилин, патрулюючи вулицю Холодногірську, патрульні помітили велосипедиста, який відповідав орієнтуванню. Громадянин мав ознаки алкогольного сп’яніння, але спочатку досить спокійно поводився. Його поведінка різко змінилася, щойно інспектори повідомили, що зараз будуть проводити відносно нього поверхневу перевірку. І не дарма, адже під час її проведення охоронці порядку виявили в нього золотий хрестик, який надалі впізнала потерпіла.

Патрульні застосували до чоловіка кайданки, адже він почав поводитися агресивно. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі тривають слідчі дії.

Читать далее
Оля Полякова и Даша Астафьева сыграют в продолжении «Свингеров»

Украинская компания F Films в копродакшене с латвийской Platforma Films начала работу над продолжением фильма «Свингеры». В сиквеле герои комедии готовятся к Новому году и в праздничную ночь стремятся осуществить свои сексуальные желания.

14:10 Народный корреспондент
В Днепре зеленеет вода и гибнет рыба

Из-за жары в Днепре возле Черкасс цветет вода и гибнет рыба. Фото реки опубликовали в общности "Типичные Черкассы" в Facebook. ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Рекой Рось текла зеленая краска Такое явление можно назвать аномальным, ведь обычно цветения днепровских во

14:05 Gazeta.ua
Женщина превратила старый автобус на уютный дом

Джесси Липскин потратила три года на преобразование старого автобуса в уютный дом. Она влюбилась в автобус 1966 GMC и мгновенно купила его. "Вдохновилась экологическим образом жизни архитектора Майкла Рейнольдса, который строит используя исключительно вт

13:48 Gazeta.ua