Сироїд:" Київ – єдине місто в Україні, в якому немає місцевого самоврядування"

5 июня 19:42 UAINFO

Безлад з владою в столиці є віддзеркаленням владного безладу в державі. Коли величезний шмат виконавчої влади разом із бюджетом контролює Президент, але перед людьми за всю виконавчу владу відповідає Прем‘єр.

Баланс влади в Києві є ще більш потворним. Місто не має виконавчої влади взагалі. Усю виконавчу владу в Києві, так само як і бюджет киян, контролює знову ж таки Президент через голів КМДА та РДА у місті.

 Влада потребує контролю, а політика не має права базуватись на популізмі

Міська рада без виконавчого органу – це як метро без рейок. А коли міський голова, обраний громадою, підпорядковується Президенту як голова КМДА, то це – владна шизофренія. Тому міські голови дуже швидко забувають про киян, які їх обрали, і вимушені слухняно їсти із рук Президента, який дає їм повноваження і гроші.

Законопроект 8420 2Про столицю України місто Київ" робить міського голову Києва незалежним від Президента, дає йому реальні повноваження, дає можливості міській раді Києва контролювати мера і бюджет

Читать далее
«Фрау Тимошенко»: новый канцлер нации

Допустим, вы купили билет на подпольные бои без правил. Просто допустим. Что вы ожидаете увидеть?

12:44 Народный корреспондент
В России открыли новые дела против бойцов ВСУ

Российские следователи утверждают, что украинские подразделения "обстреляли" Саханку, Зайцево, Горловку, Васильевку, Донецк, Докучаевск и Александровку.

12:36 Корреспондент.net
Bloomberg назвало возможные новые параметры сделки ОПЕК+

Участники соглашения ОПЕК+ об ограничении нефтедобычи обсуждают компромиссный вариант новых договоренностей, который предусматривает увеличение добычи на 300 000 – 600 000 барр. в день в течение следующих несколько месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со с

12:36 Ведомости