Amnesty International.: "Правозахисники звинувачують коаліцію на чолі зі США у воєнних злочинах в Сирії"

5 июня 19:30 UAINFO

Очолювана США коаліція несе відповідальність за сотні смертей під час звільнення сирійського міста Ракка від бойовиків "Ісламської держави" восени 2017 року,  правозахисна організація Amnesty International.

"Чотиримісячна військова операція, проведена коаліцією під керівництвом США для видворення збройної групи, що називає себе "Ісламською державою" ( ІДІЛ), із сирійського міста Ракка, призвела до загибелі сотень мирних жителів, поранення іще багатьох людей і знищення переважної частини міста", - йдеться у доповіді.

 

В ході власного розслідування правозахисники опитали десятки свідків обстрілів і оглянули місто. У результаті експерти дійшли висновку, що саме коаліція під егідою США несе відповідальність за використання невисокоточної зброї у густонаселених районах, де загинули сотні цивільних осіб, що можна розцінювати як військовий злочин.

 

Amnesty International вимагає незалежного розслідування подій операції у Рацці і виплати компенсацій постраждалим.


Читать далее
«Фрау Тимошенко»: новый канцлер нации

Допустим, вы купили билет на подпольные бои без правил. Просто допустим. Что вы ожидаете увидеть?

12:44 Народный корреспондент
В России открыли новые дела против бойцов ВСУ

Российские следователи утверждают, что украинские подразделения "обстреляли" Саханку, Зайцево, Горловку, Васильевку, Донецк, Докучаевск и Александровку.

12:36 Корреспондент.net
Bloomberg назвало возможные новые параметры сделки ОПЕК+

Участники соглашения ОПЕК+ об ограничении нефтедобычи обсуждают компромиссный вариант новых договоренностей, который предусматривает увеличение добычи на 300 000 – 600 000 барр. в день в течение следующих несколько месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со с

12:36 Ведомости