Освіта.UA : "Визначено найкращі університети України"

5 июня 18:54 UAINFO

Згідно з рейтингом "Топ-200 Україна", до трійки лідерів вищих навчальних закладів потрапили: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського та Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, повідомляє інформаційний портал .

Зазначається, що рейтинг складали Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" та міжнародна група експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence. Перше місце розділили по загальній сумі балів одразу два столичних ВНЗ: університет ім. Шевченка та політехнічний інститут ім. Сікорського. Протягом усіх 12 років ці навчальні заклади впевнено тримають лідерські позиції. Експерти зазначають, що обидва університети проводять активну роботу в усіх напрямках їх діяльності.

 

"Висока затребуваність випускників цих університетів на ринку праці як в Україні, так і за кордоном, відображає з одного боку високу якість фундаментальної підготовки студентів, постійне впровадження інноваційних технологій в освітній процес і наукові дослідження, з іншого – тісну взаємодію з відповідними секторами економіки і суспільства", – ідеться в повідомленні.

Також високі показники у рейтингу демонструє Харківський університет імені Каразіна. Він стабільно протягом останніх років займає третє місце.

До першої десятки лідерів також увійшли такі університети:

– Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (4 місце);

 – Національний університет "Львівська політехніка" (5 місце);

– Національний університет біоресурсів і природокористування України (6 місце);

– Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (7 місце);

– Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" (8 місце);

– Львівський національний університет імені Івана Франка (10 місце).

Втім укладачі рейтингу наголошують – як і раніше головним недоліком українських закладів вищої освіти є їх недостатня інформаційна відкритість. Зокрема, ректори понад 50 університетів ще не виставляють на сайтах університетів звіти про свою роботу, а також мають дуже низьку культуру ведення інформаційних ресурсів англійською та іншими іноземними мовами.


Читать далее
«Фрау Тимошенко»: новый канцлер нации

Допустим, вы купили билет на подпольные бои без правил. Просто допустим. Что вы ожидаете увидеть?

12:44 Народный корреспондент
В России открыли новые дела против бойцов ВСУ

Российские следователи утверждают, что украинские подразделения "обстреляли" Саханку, Зайцево, Горловку, Васильевку, Донецк, Докучаевск и Александровку.

12:36 Корреспондент.net
Bloomberg назвало возможные новые параметры сделки ОПЕК+

Участники соглашения ОПЕК+ об ограничении нефтедобычи обсуждают компромиссный вариант новых договоренностей, который предусматривает увеличение добычи на 300 000 – 600 000 барр. в день в течение следующих несколько месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со с

12:36 Ведомости