Юрій ВИННИЧУК:"Завдяки спецоперації з Бабченко слідство дізналося про список 47"

5 июня 18:00 UAINFO

Мова не йде про те, щоб знищити всіх 47 людей, які є в цьому списку. Думаю, просто накидали імена, загибель яких викликала б якийсь резонанс.

Очевидно, що всіх 47 осіб знищувати не збиралися. Йшлося про кількох людей. Можна собі уявити, якби замочили трьох-чотирьох, який би кіпіш піднявся. Всі почали б говорити, що держава нічого не контролює, почалася б абсолютна паніка. У списку є фігури, які не критикують російську владу, але є і такі фігури, як Ганапольський і Кисельов, які добре туди вкладаються. Вони теж втекли від режиму, але довга рука Кремля може їх дістати.

 

Ми вже бачили, якою була реакція деяких прихованих консервів після того, як імітували загибель Бабченка. Пам’ятаєте, про що вони писали? Що це українська влада вбиває і про Шеремета писали, що винен Порошенко. Хоча ні один, ні другий не були помічені в тому, що коли-небудь критикували українську владу.

Тому я би так не кепкував зі списку СБУ, як зараз кепкують інші. Таке враження, що їх душить жаба, що вони туди не потрапили. Як каже один мій добрий знайомий, що зараз непристойно не бути в тому списку.

Імітація вбивства – відома ще з часів Середньовіччя. Її активно практикують і у світі, і в Україні. Якби українське СБУ не імітувало вбивство Бабченка – вони би не дістали і цього списку.

Читать далее
«Фрау Тимошенко»: новый канцлер нации

Допустим, вы купили билет на подпольные бои без правил. Просто допустим. Что вы ожидаете увидеть?

12:44 Народный корреспондент
В России открыли новые дела против бойцов ВСУ

Российские следователи утверждают, что украинские подразделения "обстреляли" Саханку, Зайцево, Горловку, Васильевку, Донецк, Докучаевск и Александровку.

12:36 Корреспондент.net
Bloomberg назвало возможные новые параметры сделки ОПЕК+

Участники соглашения ОПЕК+ об ограничении нефтедобычи обсуждают компромиссный вариант новых договоренностей, который предусматривает увеличение добычи на 300 000 – 600 000 барр. в день в течение следующих несколько месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со с

12:36 Ведомости