Івченко: "На Одещині рейдерство "кришується" правоохоронцями та народними депутатами. "

5 июня 18:10 UAINFO

Рейдерство в країні процвітає тоді, "коли воно "кришується" правоохоронними органами та депутатами.

В Асоціації фермерів стверджують, що за рейдерським захопленням земель, врожаю, незаконним переоформленням договорів на землю стоять правоохоронні органи та влада в особі Голови Подільської адміністрації Одеської області та депутата обласної ради Сергія Паращенка, а також депутата Верховної Ради від "БПП" Олексія Гончаренка. Таку під час брифінгу у ВР зробив народний депутат Вадим Івченко.

"Фермери Одеської області звернулися за підтримкою, якої не отримали у владних кабінетах. Це знову захоплення земель, це знову рейдерство, і за цим стоять правоохоронні органи, суди, і головне, влада – Голова Подільської адміністрації Одеської області, депутат обласної ради Сергій Паращенко, а також депутато Верховної Ради від "БПП" Олексій Гончаренко. Фермери пройшли усі інстанції, усі кола пекла і це остання спроба донести правду до людей, – наголосив депутат. 

Івченко наголосив, що саме рейдерство в нашій країні процвітає тоді, коли правоохоронні органи або депутати "кришують" і сьогоднішній випадок не поодинокий.

"Через людей, які поставлені владою на відповідні посади, забирають землю, підприємства, врожаї у фермерів", – зазначив він.

Зі свого боку Голова Асоціації фермерів Подільського району Микола Якубенко зазначив, що прем’єр-міністр лише на камери заохочує до створення сімейних ферм, а  насправді – на місцях знищуються сінокоси, відбираються врожаї.

"Складається таке враження, що Банкова віддала Одеську область на відкуп людям з Блоку Петра Порошенка", – підсумував він.

З огляду на це народний депутат від "Батьківщини" звернувся до прем’єр-міністра з вимогою припинити свавілля і дати доручення Міністру внутрішніх справ терміново та об’єктивно розібратись в ситуації.

"Також необхідно відкрити кримінальну справу щодо дій депутата Верховної Ради  Олексія Гончаренка за сприяння у рейдерстві та захоплення земель, а також отримання винагороди за це", – додав політик.

Читать далее
«Фрау Тимошенко»: новый канцлер нации

Допустим, вы купили билет на подпольные бои без правил. Просто допустим. Что вы ожидаете увидеть?

12:44 Народный корреспондент
В России открыли новые дела против бойцов ВСУ

Российские следователи утверждают, что украинские подразделения "обстреляли" Саханку, Зайцево, Горловку, Васильевку, Донецк, Докучаевск и Александровку.

12:36 Корреспондент.net
Bloomberg назвало возможные новые параметры сделки ОПЕК+

Участники соглашения ОПЕК+ об ограничении нефтедобычи обсуждают компромиссный вариант новых договоренностей, который предусматривает увеличение добычи на 300 000 – 600 000 барр. в день в течение следующих несколько месяцев. Об этом сообщает Bloomberg со с

12:36 Ведомости